Nowy trailer Farming Simulator 17 pokazuje zwierzaki

Kury, krowy, owce i świnki.

Najnowszy zwiastun gry Farming Simulator 17 koncentruje się na hodowli zwierząt, czyli jednym z kilku zajęć, jakie czekają na wirtualnych rolników w tej produkcji.

1
Świnki to prawie jak pieski

W tegorocznej odsłonie serii standardowy zestaw w postaci krów, owiec i kur rozszerza kolejny gatunek - sympatyczne świnki.

Właśnie od tej rasy rozpoczyna się materiał wideo, prezentując traktor Massey Ferguson 7726 z przyczepą Joskin Betimax RDS 750, mieszczącą aż dziewięć zwierząt!

Następnie świnki w magiczny sposób teleportują się do zagrody, by potaplać się w błotku. Do tego potrzebna jest woda, którą zapewnia cysterna Joskin AquaTrans XL 7300 S, podczepiona do ciągnika New Holland T5.120.

Zwierzaki muszą też jeść, więc potrzebne produkty przewozi Valtra T234 z platformą Fliegl DPW 180. Wtem, nowość! Przewożone bele siana i trawy należy zabezpieczyć pasami na przyczepie.

Przygotowanie odpowiedniej mieszanki zapewnia na przykład Siloking SelfLine Compact 1612 ze zręczną ładowarką JCB 260. Jest i rozrzutnik słomy, czyli potężny Kuhn Primor 15070 M.

Gdy świnki już podrosną, czas wysłać je na rzeź. Tutaj do akcji wkracza duża naczepa Man TGS 18.480, mieszcząca oszałamiające 21 zwierząt. Ma nawet podnoszony dach!

Farming Simulator 17 zadebiutuje 25 października na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami