Modern Warfare Remastered otrzyma wszystkie mapy z oryginału

Opublikowano fragmenty rozgrywki z trybu wieloosobowego.

Podczas prezentacji otwierającej imprezę Call of Duty XP, przedstawiciele Activision poinformowali, że odświeżona wersja Modern Warfare zaoferuje wszystkie oryginalne mapy z trybu sieciowego.

W dniu premiery - 4 listopada - gracze otrzymają dziesięć lokacji. Kolejne zostaną udostępnione w grudniu, bez dodatkowych opłat dla posiadaczy Call of Duty 4 Remastered.

Warto przypomnieć, że odświeżony klasyk dostępny będzie wyłącznie w zestawie z Call of Duty: Infinite Warfare - w edycji Legacy. Zakup samodzielnej wersji nie będzie możliwy.

Opublikowano także pierwszy gameplay z trybu multiplayer. Materiał potwierdza, że deweloperzy z Infinity Ward i studia Raven Software nie wprowadzają żadnych zmian w mechanice rozgrywki, co z pewnością ucieszy fanów.

Modern Warfare Remastered to także kampania fabularna. Wszyscy posiadacze PlayStation 4, którzy zamówią jedną z edycji specjalnych Infinite Warfare, otrzymają dostęp do trybu dla pojedynczego gracza aż 30 dni przed premierą.

Reklama

Skocz do komentarzy (11)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (11)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami