Darmowy weekend z Overwatch na konsolach w okresie 9-12 września

Z Xbox Live Gold, ale nie PS+.

Sieciowa strzelanka Overwatch będzie dostępna za darmo w następny weekend - w okresie 9-12 września - na PlayStation 4 i Xbox One.

1
Reinhardt zastanawia się pewnie, skąd darmowy weekend tak krótko po premierze

W odróżnieniu od testów beta, przystępujący do zabawy gracze będą mogli sprawdzić wszystkich 22 bohaterów, 13 map oraz dowolny tryb rozgrywki, włącznie z Szybką grą, Grą dowolną i Rozróbą Tygodnia.

Jeśli po takim zapoznaniu się z produkcją zdecydujemy się na zakup, zachowamy wszelkie zdobyte postępy, w tym skrzynki z dodatkami kosmetycznymi. Niedostępne będą za to osiągnięcia.

Na Xbox One wymagane będzie posiadanie opłaconego abonamentu Xbox Live Gold. PlayStation Plus nie jest potrzebne na PS4.

Okres darmowego dostępu potrwa w Polsce od godziny 20:00 w niedzielę - 9 września - do godz. 1:00 nad ranem, w czwartek, 13 września.

Wszystkie tryby gry i mapy w Overwatch przewidziane są dla 12 graczy w formule 6 na 6. Podczas testów gracze mogą też poznać podstawy w kilku trybach szkoleniowych: Samouczek, Obszar treningowy oraz Trening z SI.

W przypadku PlayStation 4 pliki do pobrania będą miały rozmiar około 9 GB. Na Xbox One będzie to około 15 GB. Nie zabraknie też polskiej wersji językowej.

Z innych wieści na temat Overwatch: na PC i Xbox One rozpoczął się już drugi sezon zmagań rankingowych, kilka dni przed planowanym na 6 września debiutem. Posiadacze PlayStation 4 muszą jeszcze poczekać, ze względu na problemy z serwerami PSN.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami