Uncharted 4 z nową, darmową mapą do trybu wieloosobowego

Jest też łatka.

Gracze narzekali na małą liczbę map w trybie wieloosobowym Uncharted 4: Kres Złodzieja, więc odpowiedzialne za produkcję Naughty Dog odpowiedziało wprowadzeniem nowej lokacji.

1
Multiplayer zmienia ludzi, dzięki przedmiotom kosmetycznym

Tak jak wszystkie poprzednie miejscówki, Devon pobierzemy za darmo. Całość inspirowana jest etapem z kampanii fabularnej, z akcją na terenie pozostałości po pirackiej kolonii.

Naughty Dog zapewnia, że to jedna z największych map, jakie studio kiedykolwiek przygotowało. Długie proste przemówią do snajperów, a wąskie korytarze - do fanów nieco bardziej bezpośredniego podejścia do rywalizacji.

Devon jest częścią aktualizacji 1.12, wprowadzającej także szereg mniejszych zmian i poprawek w Uncharted 4. Co najważniejsze, relikty - wirtualną walutę - otrzymamy teraz także za wygrywanie meczów, już nie tylko za kończenie specjalnych wyzwań.

W kupowanych skrzynkach ze skórkami znajdziemy teraz przedmioty, które rezerwowano wcześniej dla dodatków DLC. Warto dodać, że już jutro rozpocznie się wyprzedaż z przecenami tych kosmetycznych dodatków.

Są też drobne zmiany w trybie rankingowym: więcej poziomów, nowe nagrody oraz modyfikacje w punktacji, premiujące nieco indywidualne umiejętności gracza. Pełną listę poprawek z łatki 1.12 znaleźć można na oficjalnej stronie.

Idąc dalej, we wrześniu ukaże się DLC Bounty Hunters, z nową mapą, trybem i przedmiotami kosmetycznymi. Na jesień zaplanowano też debiut kooperacji.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami