Titan Quest ze sporą aktualizacją na dziesiątą rocznicę premiery

Oraz dużą przeceną.

Ceniona przed laty, zręcznościowa gra RPG Titan Quest doczekała się ogromnej aktualizacji, w sam raz na obchody dziesiątej rocznicy premiery.

1
Radoskorpiony?

Każdy posiadacz Titan Quest, dodatku Titan Quest: Immortal Throne lub Titan Quest Gold na Steamie otrzyma specjalne wydanie tytułu, zatytułowane Titan Quest Anniversary Edition.

Oznacza to, że taka niespodzianka znajdzie się w bibliotece Steam ponad miliona graczy - informuje wydawca, firma THQ Nordic (jeszcze do niedawna znana jako Nordic Games).

Jeśli nie posiadamy jeszcze gry, od dzisiaj - przez tydzień - Titan Quest Anniversary Edition można nabyć z 75-procentową zniżką, za 5 euro (ok. 22 zł).

Jeśli o samych poprawkach i nowościach mowa, to lista jest długa: odrestaurowane i ulepszone gry wieloosobowej, w tym wbudowany czat głosowy; obsługa wyższych rozdzielczości; lepsza wydajność i stabilność; wsparcie dla modów czy przebudowany balans.

Do tego usunięcie mnóstwa znalezionych przez 10 lat błędów, zwiększone wyzwania i nagrody na wyższych poziomach trudności, dziesiątki nowych bohaterów i bossów, ulepszona sztuczna inteligencja i pełne wsparcie dla opcji Steam: Warsztatu, kart i osiągnięć.

Titan Quest ukazało się 26 czerwca 2006 roku za sprawą nieistniejących już firm Iron Lore Entertainment i THQ. Akcja toczy się na terenie antycznej Grecji, Egiptu i Chin, gdzie nasz bohater radzi sobie z Tytanami, którzy uciekli z mitycznych więzień.

Rozgrywka przypomina serię Diablo: sterujemy myszą, rozprawiamy się z hordami wrogów i zbieramy coraz to lepsze wyposażenie dla naszej postaci.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami