The Division otrzyma serwer testowy na PC

Do sprawdzania aktualizacji.

Ubisoft poinformował w ubiegłym tygodniu, że opóźnia premiery dodatków DLC w celu skupienia się na poprawieniu bazowych elementów produkcji. Teraz deweloperzy idą jeszcze dalej, zapowiadając uruchomienie serwera testowego na PC.

1
Testowe cięcie liny

Opcja ta - znana z innych produkcji sieciowych - to możliwość wcześniejszego przetestowania planowanych aktualizacji w „rzeczywistych” warunkach, ale jeszcze zanim trafią one do wszystkich graczy.

Serwer testowy do The Division ma wystartować „w najbliższej przyszłości”, tylko na PC. Więcej szczegółów poznamy w najbliższych dniach.

Inne najnowsze inicjatywy Ubisoftu w celu poprawy rozgrywki w tej strzelance to przygotowanie forum dyskusyjnego „Agent Intel”, gdzie gracze mogą zgłaszać wykryte przez siebie błędy.

Były też zapisy do grupy Elite Task Force. Wybrani szczęśliwcy w dniach 7-9 września polecą na koszt wydawcy do studia Massive w Malmö w Szwecji, by porozmawiać o grze z twórcami.

„Podczas prac nad łatką 1.4, dzięki waszym opiniom i naszym własnym wnioskom stało się jasne, że priorytetem powinno być dla nas poprawienie podstawowych wrażeń z rozgrywki” - napisano w ubiegły piątek.

Pierwotnie zakładano, że następna aktualizacja The Division - 1.4 - ukaże się jednocześnie z drugim większym rozszerzeniem DLC, o nazwie Przetrwanie. Te plany nie są już aktualne, choć dodatek ma zadebiutować jeszcze w tym roku. Nie podano konkretnej daty.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami