Wiedźmin 3: Edycja Gry Roku - dziś premiera zestawu GOTY

Jest też trailer.

Niewiele gier może otrzymać edycję Gry Roku z równą pewnością, co Wiedźmin 3. Polska produkcja otrzymała ponad 250 wyróżnień typu „GOTY”, co podsumowuje dzisiejsza premiera zbiorczego zestawu.

2
Okładka - z grafiką z gry

Edycja Gry Roku zawiera podstawową wersję gry oraz dwa rozszerzenia: większe Krew i Wino oraz Serca z Kamienia. Do tego pakiet 16 darmowych DLC, wydanych wkrótce po debiucie.

Wyjątkowo atrakcyjna jest także cena: około 130 zł na PC oraz 170 zł na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Razem z debiutem zestawu wszyscy gracze otrzymają dzisiaj kolejną łatkę, rozwiązującą szereg pozostałych jeszcze w grze błędów i usterek. Więcej szczegółów w naszej wczorajszej wiadomości.

Warto dodać, że na konsolach niemożliwe będzie przeniesienie zapisów pomiędzy standardowym wydaniem, a Edycją Gry Roku - obie gry traktowane są jako osobne produkty. Do tego osobna lista osiągnięć na PlayStation 4 i Xbox One.

Zobacz: Wiedźmin 3 - Poradnik, Solucja

Wersja na PC mieści się na 6 płytach DVD i posiada kod na GOG.com. Na konsolach starczyła jedna płyta Blu-ray. Tytuł zainstalujemy też bez dostępu do sieci.

Cykl Wiedźmin rozszedł się łącznie w liczbie 20 milionów egzemplarzy, a na najnowszą pozycję - z podtytułem Dziki Gon - przypada około 10 mln.

Sukces produkcji pozwoli zrealizować ambitne cele na przyszłość. CD Projekt planuje „co najmniej” dwukrotne powiększenie zespołu w CDP Red, do poziomu około 800 osób.

W okresie 2017-2021 polska firma chce także wydać zapowiedziany już Cyberpunk 2077 oraz „kolejną grę fabularną (RPG) kategorii AAA”.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami