Forza Horizon 3 - rekomendowane wymagania sprzętowe wersji PC

Ukończono pracę nad grą.

Firma Microsoft wraz z deweloperami ze studia Playground Games poinformowała, że Forza Horizon 3 osiągnęła tak zwany „złoty” status, co oznacza, że prace nad grą dobiegły końca. W związku z tym opublikowano wymagania sprzętowe wersji PC.

Warto jednak zaznaczyć, że na razie ujawniono tylko specyfikację rekomendowaną, która umożliwi zabawę na zaawansowanych ustawieniach graficznych i rozdzielczości 1920x1080. Wygląda na to, że na minimalną specyfikację przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Wymagania rekomendowane:

  • System operacyjny: Windows 10 z aktualizacją Anniversary (wersja 64-bit)
  • Procesor: Intel Core i7-3820 @ 3,6 GHz
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 970 lub Nvidia GeForce GTX 1060 albo AMD Radeon R9 290X lub AMD Radeon RX 480 (z 4 GB pamięci)
  • RAM: 12 GB
  • Dysk twardy: 55 GB

Twórcy obiecują też, że gra będzie obsługiwała kierownice, ale konkretne modele zostaną podane w późniejszym terminie.

To jednak nie wszystko - przedstawiciele Microsoftu ujawnili, że osoby, które grały w zestaw Halo: The Master Chief Collection lub Halo 5: Guardians otrzymają dostęp do specjalnej wersji znanego z serii o przygodach Master Chiefa pojazdu Warthog.

Pozostali będą mogli zdobyć auto w specjalnym konkursie, który odbędzie się w październiku. Na chwilę obecną nie jest jednak jasne czy nietypowy samochód znajdzie się też w komputerowej wersji produkcji.

We wpisie na oficjalnej stronie tytułu twórcy opublikowali też listę wszystkich osiągnięć, które będzie można odblokować w trakcie zabawy.

Forza Horizon 3 zadebiutuje 27 września na PC z systemem Windows 10 i konsoli Xbox One w polskiej wersji językowej (napisy). Nabywcy wydania Ultimate Edition rozpoczną rozgrywkę kilka dni wcześniej - 23 września.

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami