Kolejna łatka Deus Ex: Rozłam Ludzkości naprawia czułość myszy

Oraz szereg innych błędów.

Twórcy Deus Ex: Rozłam Ludzkości kontynuują łatanie gry na PC. Przed weekendem pojawiła się druga łatka, reperująca kolejną porcję usterek, na jakie natknęli się gracze wkrótce po premierze.

1
Screen zawiera lokowanie produktu

Udało się naprawić irytujący problem z czułością myszy - rozszerzono dostępny zakres, więc nie będziemy już ograniczeni do kursora poruszającego się z prędkością bolidu Formuły 1.

Można też już niezależnie ustawić czułość dla osi X i Y.

Kolejną wartą uwagi poprawką jest rozwiązanie kłopotów Jensena na schodach i wzniesieniach. Wcześniej bohater w dziwny sposób tracił prędkość na takich powierzchniach, co teraz nie będzie już miało miejsca.

Do tego rozwiązanie kłopotów z brakującymi modelami podczas misji w Dubaju, poprawne wsparcie dla monitorów w formacie 21:9, wyświetlenie aktualnej wartości FOV oraz usunięcie napisu „odznacz wszystkie”, który pozostawał na ekranie.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości debiutował 23 sierpnia. Gracze narzekali także na problemy z wydajnością na PC, ale - jak się okazało - tutaj winne jest raczej włączanie zbyt wysokich ustawień dla posiadanego sprzętu.

Zobacz: Deus Ex: Mankind Divided, Rozłam Ludzkości - Poradnik, Solucja

Tytuł jest też dostępny na PlayStation 4 i Xbox One.

Akcja gry osadzona jest po wydarzeniach z Buntu Ludzkości i po katastrofie, w trakcie której ludzie z cybernetycznymi implantami zostali zdalnie zmuszeni do zaatakowania innych. Konflikt między zwykłymi obywatelami a „ulepszonymi” to główny motyw opowieści.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami