Jutro kolejna aktualizacja Wiedźmina 3 na PC, PS4 i Xbox One

Vivaldi z nowym wyglądem.

Już jutro gra Wiedźmin 3 doczeka się kolejnej aktualizacji na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Łatka oznaczona numerem 1.30 koncentruje się głównie na usuwaniu błędów.

1
Vimmie Vivaldi wygląda obecnie tak

„Vimmie Vivaldi cieszy się swoim nowym wyglądem” - czytamy w liście szykowanych zmian i poprawek. Dowiadujemy się też, że zdziczałe skalne trolle nieopodal drogowskazu „Rozdroży przy Dun Tynne" są nieco mniej zdziczałe na poziomie trudności „Po prostu opowieść”.

Naprawiono błąd z właściwościami olejów na mieczach, z brakiem niektórych receptur barwników czy usterkę umożliwiającą pominięcie drugiej fazy walki z Eredinem.

Wprowadzono też usprawnienia do systemu losowości łupów, zadanie śmiertelnego ciosu generuje poprawną ilość adrenaliny, a ogon Płotki nie będzie już znikał.

Maksymalny poziom przedmiotów i zadań to teraz 100, a dla postaci niezależnych - 105. To powinno zapewnić lepszy balans rozgrywki przy rozpoczynaniu Nowej Gry+ na bardzo wysokim poziomie.

Są też drobne poprawki w interfejsie, lepsze wsparcie dla pada Steam, ikony przycisków kontrolera PlayStation i szereg usuniętych błędów w zadaniach.

Warto dodać, że łatka 1.30 debiutuje jutro razem z wydaniem Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku, zawierającym podstawową wersję gry oraz dwa rozszerzenia: Krew i Wino oraz Serca z Kamienia. Do tego pakiet 16 darmowych DLC, wydanych wkrótce po debiucie gry.

Zestaw zadebiutuje w cenie około 130 zł na PC oraz 170 zł na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami