Video: Gramy w Forza Horizon 3

Australijskie szosy i bezdroża.

Podczas minionych targów Gamescom w Kolonii mieliśmy okazję zagrać w najnowszą odsłonę cyklu Forza Horizon. Mogliśmy też nagrać własne fragmenty rozgrywki.

Udostępnione przez Microsoft demo pozwalało wybrać jeden z kilku samochodów, by przejechać nim asfaltowy etap wyścigu. Po przejechaniu linii mety, gra automatycznie przerzucała nas za kierownicę pickupa, a później auta typu buggy.

Produkcja studia Playground Games po raz kolejny stawia na wyścigi w otwartym świecie, tym razem przenosząc akcję na drogi i bezdroża Australii.

Dostępny teren ma być największy w historii serii, a do wyboru miłośników czterech kółek twórcy oddadzą ponad 350 najlepszych i najciekawszych aut świata.

Forza Horizon 3 zadebiutuje 27 września na Xbox One i PC z Windows 10. Powyższy materiał zgraliśmy z konsoli Xbox One S, na której gra działa w 30 klatkach na sekundę. Wersja PC zaoferuje odblokowaną liczbę klatek i maksymalną rozdzielczość 4K.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami