Papierosy, cygara i fajki - mod do Fallout 4

Mod z nowymi akcesoriami dla bohatera.  

Palenie zabija i powoduje raka. Dymek nie jest jednak bardziej szkodliwy od promieniowania czy Odlotu. Mimo to pozostaje tematem tabu dla mieszkańców post-apokaliptycznych pustkowi. Dzięki japońskiemu moderowi jesteśmy teraz w stanie wyposażyć swoją postać oraz kompanów w dymiące akcesorium zastępujące ubiór dolnej części głowy.

Nie ma nic bardziej dodającego klasy niż drewniana fajka. Dla zawadiaki znajdzie się pognieciony papieros, a przedwojenny detektyw - Nick Valentine - wyda się niepełny bez żarzącego cygara w ustach. Nic z tego że jest syntkiem. Powyższe, jak i wiele innych akcesoriów związanych z paleniem, stworzymy na nowym stanowisku służącym skręcaniu papierosów.

Po prostej instalacji przez menadżer wystarczy, że uruchomimy grę, a w trakcie budowy osady - w menu dotyczącym warsztatów produkcyjnych - znajdziemy nowe narzędzie. Do stworzenia papierosów będziemy potrzebować - a jakże by inaczej - papierosów. Do fajek i innych akcesoriów wymagane są różne materiały. W papierosa „ubrać” możemy także ochłapa, więc jeżeli nie boimy się obrońców praw zwierząt i pragniemy, żeby pies wyglądał jak zakapior - proszę bardzo!

Jak działa mod?

Mod dodaje nowe stanowisko warsztatu, które pozwala nam na tworzenie akcesoriów związanych z paleniem. Do dyspozycji gracza zostają udostępnione papierosy, cygara i fajki różnych rodzai. Nowe akcesoria można przydzielić kompanom, aby je nosili. Nowe przedmioty zajmują slot odpowiedzialny za częśc stroju dolnej części twarzy.

Jak zainstalować moda?

Instalacje przeprowadzimy z wykorzystaniem Nexus Mod Managera. Na stronie moda należy wybrać zakładkę „FILES”, a następnie „DOWNLOAD WITH MANAGER” pod najnowszą wersją moda. Pobrany w menadżerze plik wystarczy aktywować, a nowy warsztat pojawi się w opcjach budowy osady.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Elementy dekoracyjne twarzy - mod do Fallout 4

Jak sama nazwa wskazuje - kolejny mod daje nam nowe możliwości dekorowania twarzy. Do puli istniejących ozdób dochodzą malunki, tatuaże, plamy krwi i wiele innych.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami