Deus Ex GO - Rozdział 3: Kostbar Bank

Dowiedz się prawdy o morderstwie Novaka.

Adam Jensen szturmuje budynek Kostbar Bank w poszukiwaniu dokumentów, które przybliżą go do rozwikłania zagadki śmierci Novaka.

Level 15: Cleared For Infiltration / Poziom 15

Skieruj Adama w prawo, potem idź w górę. Następnie zrób krok w prawo i w górę atakując wrogą jednostkę. Potem znów w górę robiąc dwa kroki i atakując następnego robota. Potem zrób krok w lewo dochodząc do terminala. Hakując go przejmij władanie nad działkiem, które rozwali jednego z wrogów.

Pójdź na dół, zrób krok w lewo a potem znów w dół, po drodze rozwalając dwa roboty. Zrób krok w prawo zbierając kamuflaż, następnie zrób dwa kroki w górę do terminala. Tam wyłącz pułapkę znajdującą się tuż przed końcem etapu.

Zrób krok w dół a potem w prawo i uruchom kamuflaż. Zabij dwóch przeciwników idąc w prawo i w dół. Teraz już tylko trzy kroki do końca etapu: w prawo, w dół i w prawo.

015

Na skróty: prawo, góra, prawo, góra, góra, góra, lewo, hakowanie działka, dół, lewo, dół, prawo, góra, góra, hakowanie pułapki, dół, prawo, kamuflaż, prawo, dół, prawo, dół, prawo.

Level 16: Unseen Connections / Poziom 16

Idź Adamem dwukrotnie w prawo, hakuj działko skrajnie z lewej strony. Teraz pójdź w lewo i w górę, następnie krok w prawą stronę.

Dokonaj shakowania drugiej wieżyczki strzelniczej. Następnie podnieś kamuflaż z prawej strony. Zawróć, robiąc dwa kroki w lewo a potem kolejny w dół. Idź w prawo ponownie do terminala.

Tym razem za jego pomocą zneutralizuj pułapkę. Zrób krok w lewo, a teraz użyj kamuflażu. Dwa kroki w górę, jeden w prawo, kolejny w górę i znów w prawo by dojść do końca misji.

016

Na skróty: prawo, prawo, hakowanie działka pierwszego od dołu, lewo, góra, prawo, hakowanie wieżyczki pierwszej od góry, prawo, lewo, dół, prawo, hakowanie pułapki, lewo, kamuflaż, góra, góra, prawo, góra, prawo.

Level 17: Double Time / Poziom 17

Pójdź w prawo wykonując jeden ruch, drugi po skosie w górę i prawo, gdzie zniszczysz niewidocznego wcześniej robota. Kolejny krok zrób w prawo i shakuj pułapkę z lewej strony. Zrób krok w górę, następnie w lewą stronę dwa kroki aż zniszczyć następnego robota.

Idź w dół wykonując dwa ruchy. Następny po skosie w górę i prawo, potem ponownie w prawo. Tym razem wchodząc w terminal, shakuj pułapkę z prawej strony. Idź w prawo, w górę i użyj kamuflażu. Teraz ponownie w prawo i w górę by użyć komputera. Dokonaj hakowania pułapki na samej dole.

Obecnie droga do końca misji stoi przed tobą otworem. Krok w dół, potem w lewo, trzykrotnie w dół oraz krok w prawo.

017

Na skróty: prawo, prawo po skosie, prawo, hakowanie pułapki pierwszej od lewej, góra, lewo, lewo, dół, dół, góra, prawo, hakowanie pułapki pierwszej od prawej, prawo, góra, kamuflaż, prawo, prawo, hakowanie pułapki pierwszej od dołu, dół, lewo, dół, dół, dół, prawo.

Level 18: Double Time / Poziom 18

Pędź w prawo i po chwili w górę, następnie ponownie w górę ale lekko po skosie w lewo i jeszcze raz w górę. Zrób krok w dół i ponownie w górę. Dokonaj hakowania terminala i unieszkodliw działko strzelnicze.

Teraz zrób dwa kroki w dół, potem idź w lewo i w górę do kolejnego terminala. W tej chwili masz otwartą drogę do końca misji. Idź w dół, potem w prawo i dwukrotnie po skosie w górę i prawo.

018

Na skróty: prawo, góra, góra-lewo, góra, dół, góra, hakowanie wieżyczki, dół, dół, lewo, góra, hakowanie pułapki, dół, prawo, góra, góra.

Level 19: Tempting Bait / Poziom 19

Skieruj Adama w prawo, potem pójdź w górę robiąc dwa kroki. Shakuj terminal deaktywując pułapkę z prawej strony. Idź w prawo i w dół niszcząc robota. Ponownie pobiegnij w dół i shakuj pułapkę nad tobą.

Idź w lewo, potem w prawo. Użyj hakowania by dezaktywować wieżyczkę strzelniczą.

Czas na skończenie misji. Zrób krok w lewo, potem dwa w górę (na skos w prawo) pokonując stojącego do ciebie tyłem wroga. Potem ponownie idź w górę i skręć w prawo.

019

Na skróty: prawo, góra, góra, hakowanie pułapki , prawo, dół, dół, hakowanie, lewo, prawo, hakowanie, lewo, prawo, hakowanie wieżyczki, lewo, góra, góra, góra, góra, prawo.

Level 20: Inside Job / Poziom 20

Wykonaj trzy kroki w prawą stronę. Potem skieruj się w górę robiąc dwa kroki i pokonując robota. Zrób krok w dół, po chwili w górę i znów dwukrotnie w dół. Dokonaj włamania do terminala i shakuj pierwszą pułapkę od lewej strony.

Teraz idź w górę (na prawo) i skręć w lewo ponownie idąc do góry. Zrób krok w lewo, w górę i następnie w lewo atakując żołnierza. Po chwili zrób trzy kroki w dół.

Dokonaj włamania do terminala, pobiegnij w prawo hakując pułapkę z prawej strony. Idź w dół i zrób trzy kroki w górę. Potem w prawo i dwukrotnie w górę, a potem już tylko w prawo prosto do punktu kończącego misję.

020

Na skróty: prawo, prawo, prawo, góra, góra, dół, góra, dół, dół, hakowanie pułapki pierwszej od lewej, góra, lewo-góra, lewo, góra, lewo, dół, dół, dół, hakowanie pułapki pierwszej od prawej, prawo, dół, góra, góra, góra, prawo, góra, góra, prawo, prawo, prawo, prawo.

Level 21: Stay Behind / Poziom 21

Idź w prawo, następnie w dół trzymając się lewej odnogi drogi. Potem ponownie do dołu a następnie zaatakuj robota stojącego z prawej strony. Zrób krok w lewo i dwa do góry. Zejdź na dół podnosząc kamuflaż.

Teraz idź w prawą stronę, potem na dół i znów w prawo dochodząc do terminala. Shakuj pułapkę znajdującą się z prawej strony. Idź w prawo a potem w górę zabijając terrorystę.

Zrób krok w lewo, użyj kamuflażu, a potem maszerując do góry, następnie w prawo i ponownie w górę do końca misji.

021

Na skróty: prawo, dół, dół-lewo, dół, prawo, lewo, góra, góra, dół, prawo, dół, prawo, hakowanie pułapki z prawej strony, prawo, góra, lewo, kamuflaż, góra, góra, prawo, góra.

Powrót do spisu treści: Deus Ex GO - poradnik i opis przejścia

Następnie: Deus Ex GO - Rozdział 4: Ironflank HQ

Level 22: Ask Questions Later / Poziom 22

Skieruj Jensena w prawo, następnie idź w dół. Użyj terminala do hakowania działka strzelniczego z lewej strony. Potem zawróć i zrób dwa kroki w górę, potem w prawo i znów w górę. Teraz pobiegnij skrajnie na prawo by podnieść kamuflaż.

Zrób dwa kroki w lewo, kolejny w dół, potem znów w lewo i dwa w dół. Dokonaj włamania neutralizującego pułapkę.

Teraz zrób dwa kroki w górę, uruchom kamuflaż i idź w prawo robiąc dwa kroki. Potem dwukrotnie w dół do terminala. W nim wyłącz działko z prawej strony.

Zrób dwa kroki w górę, potem w prawo i krok w dół. Skieruj się w prawo i ostatnie dwa kroki do góry.

022

Na skróty: prawo, dół, hakowanie wieżyczki z lewej strony, góra, góra, prawo, góra, prawo, prawo, lewo, lewo, dół, lewo, dół, dół, hakowanie pułapki, góra, góra, kamuflaż, prawo, prawo, dół, dół, hakowanie działka z prawej strony, góra, góra, prawo, dół, prawo, góra, góra.

Reklama

Powiązane materiały

Szachy podbijają Twitcha

Klasyczna gra cieszy się dużą popularnością.

Twórcy Among Us podają powody przedłużających się aktualizacji

Przyczyną, między innymi, olbrzymi sukces produkcji.

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami