Deus Ex GO - Rozdział 2: Restricted Area

Odnajdź porwanego Novaka.

Adam Jensen otrzymuje zadanie przeszukanie rezydencji tajemniczego Novaka, jednego z bogatych i wpływowych mieszkańców Warszawy. Po infiltracji biura i włamaniu do komputera dociera do piwnicy, gdzie Novak ma swoją kryjówkę.

Level 7: Line of Fire / Poziom 7

Zejdź na dół wykonując dwukrotny ruch. Gdy zobaczy cię przeciwnik, zrób krok w górę, a potem ponowny podwójny krok w dół. Teraz wykonaj dwa ruchy w prawo. Zatrzymaj się i uruchom kamuflaż. Kolejno wykonaj dwa kroki w prawo i jeden w górę by zakończyć etap.

deusexgo07

Na skróty: dół, dół, góra, dół, dół, prawo, prawo, kamuflaż, prawo, prawo, góra.

Level 8: Resourceful / Poziom 8

Wykonaj ruch dwukrotnie w prawo, potem w dół i w lewo. Dostaniesz się do komputera. Zaznaczając konkretne punkty - na takiej samej zasadzie jak poruszanie się postacią czy aktywacja kamuflażu - deaktywujesz wieżyczki strzelnicze. Najpierw przejmij kontrolę nad wieżyczką po prawej, co spowoduje zastrzelenie żołnierza.

Teraz przejmij kontrolę nad wieżą z lewej strony. Wyjdź z trybu hakowania i idź w prawo potem do góry a następnie trzy kroki w prawo. Wziąłeś kamuflaż, ale jeszcze go nie uruchamiaj. Wróć do komputera z lewej strony.

Hakuj wieżę z prawej strony. Wyjdź z trybu hakowania, zrób krok w prawo i w górę. Teraz uruchom kamuflaż i idź dwukrotnie w prawo. Następnie wykonaj dwa ruchy w górę a następnie w lewo, w górę i prawo kończąc misję.

deusexgo08

Na skróty: prawo, dół, dół, lewo, hakowanie pierwszej od lewej wieżyczki, prawo, góra, prawo, prawo, prawo, góra, dół, lewo, lewo, lewo, dół, lewo, hakowanie pierwszej od prawej wieżyczki, prawo, góra, kamuflaż, prawo, prawo, góra, góra, lewo, góra, prawo.

Level 9: Playing Both Sides / Poziom 9

Idź w prawą stronę. Przed tobą pułapka, więc by ją ominąć dwukrotnie wykonaj ruch w dół po skosie w prawo. Dojdziesz do komputera. Złam zabezpieczenia pierwszej pułapki, poprzez zaznaczenie drogi do niej i kliknięcie na niej. Zmieni wtedy kolor z czerwonego na żółty.

Każ Adamowi pójść dwukrotnie w górę, na lewo. Następnie w prawo wchodząc na zdezaktywowaną pułapkę. I jeszcze raz w prawo ponownie aktywując opcję hakowania. Tym razem dezaktywuj pułapkę znajdującą się tuż pod tobą.

Wykonaj dwa ruchy w dół, hakuj ostatnią pułapkę. Następnie pójdź w górę i wykonaj dwa ruchy w prawo kończąc poziom.

deusexgo09

Na skróty: prawo, dół, dół, hakowanie pierwszej od góry, góra, góra, prawo, prawo, hakowanie środkowej pułapki, dół, dół, hakowanie pułapki na samym dole, góra, prawo, prawo.

Level 10: Open Secret / Poziom 10

Idź na prawo, potem do góry i znów na prawo. Właśnie wszedłeś w pole widzenia żołnierza, musisz mu zniknąć z oczu. Zejdź na dół i wykonaj ruch dwukrotnie w prawo. Użyj komputera hakując pierwszą od lewej pułapkę.

Następnie zrób dwa ruchy w lewo i trzy w górę, by podnieść kamuflaż. Zejdź poziom niżej, potem w prawo wchodząc na wyłączoną pułapkę. Uruchom teraz kamuflaż i pójdź w prawo a następnie zaatakuj wroga.

Obróć się w lewo robiąc dwa ruchy, zejdź na dół i ponownie dwa ruchy w prawo. Użyj komputera do hakowania pułapki z prawej strony.

Idź dwukrotnie w lewo, potem do góry. Teraz wykonaj dwa ruchy w prawo i dwa ruchy do góry by skończyć etap.

deusexgo10

Na skróty: prawo, góra, prawo, dół, prawo, prawo, hakowanie pułapki pierwszej od lewej, lewo, lewo, góra, góra, góra, dół, prawo, kamuflaż, dół, prawo, lewo, lewo, dół, prawo, prawo, hakowanie pułapki pierwszej od prawej, lewo, lewo, góra, prawo, prawo, góra, góra.

Level 11: Complete Circuit / Poziom 11

Skieruj Jensena dwukrotnie w prawo, następnie zejdź z drogi nadbiegającemu przeciwnikowi, idąc w dół. Hakuj pułapkę widoczną po prawej stronie. Teraz wejdź na nią i pójdź na prawo do drugiego komputera.

Twoim zadanie jest hakowanie pierwszej pułapki od lewej, tej po której przechadza się właśnie przeciwnik.

Zrób dwa kroki w lewo, potem jeden w prawo i kolejny w górę. Ostatni ruch wykonaj w prawo.

deusexgo11

Na skróty: prawo, prawo, dół, hakowanie, prawo, prawo, hakowanie, lewo, lewo, góra, prawo, góra, prawo.

Level 12: Trace Back / Poziom 12

Idź Adamem w prawo by po chwili wykonać krok w górę. Użyj hakowania by unieszkodliwić pułapkę z lewej strony. Zrób krok w lewo schodząc z oczu przeciwnika, następnie skieruj się w górę robiąc dwa kroki.

Z lewej strony zneutralizuj przeciwnika, wykonaj ruch w dół. Teraz idź o krok w prawo następnie włącz kamuflaż. Potem ponownie krok w prawo i użyj komputera. Tym sposobem wyłączysz pułapkę z prawej strony.

By dojść do końca etapu wykonaj trzy ruchy w górę i jeden w prawo.

deusexgo12

Na skróty: prawo, góra, hakowanie pułapki z lewej strony, lewo, góra, góra, dół, dół, prawo, kamuflaż, prawo, hakowanie pułapki z prawej strony, góra, góra, góra, prawo.

Level 13: Shields Up / Poziom 13

Skieruj się w prawo, a potem w dół. Dwukrotnie zrób krok w prawo i jeden w górę, aż dojdziesz do terminala. Hakuj wieżyczkę, która wystrzeliwując zabije jednego z wrogów. Ponownie hakuj tym razem pułapkę z lewej strony.

Teraz czas na nieco zabawy w kotka i myszkę. Zrób krok w lewo tak by dojrzał cię drugi przeciwnik. Teraz idź w prawo i zrób krok w dół. Ponownie w górę i w terminalu hakuj pułapkę po prawej stronie.

Zrób krok w dół, następnie w górę, w lewo i w górę po skosie w prawo. Ostatnie dwa kroki wykonaj na prawo.

deusexgo13

Na skróty: prawo, dół, prawo, prawo, góra, hakowanie wieżyczki, hakowanie pułapki z lewej strony, lewo, prawo, dół, hakowanie pułapki z prawej strony, dół, góra, lewo, góra, prawo, prawo.

Powrót do spisu treści: Deus Ex GO - poradnik i opis przejścia

Następnie: Deus Ex GO - Rozdział 3: Kostbar Bank

Level 14: Ghosts / Poziom 14

Niech Adam wykona dwukrotny ruch w prawo, potem dwukrotny w dół po drodze obezwładniając terrorystę. Ponownie krok w dół i na lewo do terminala. Hakuj pułapkę pierwszą od lewej.

Wykonaj ruch w prawo, potem w górę, teraz hakuj wieżyczkę. Potem pójdź dwukrotnie w górę, w lewo i znów w górę a podniesiesz kamuflaż.

Zejdź w dół, pójdź w prawo i ponownie trzykrotnie w dół i krok w lewo. Użyj terminala by hakować pułapkę z prawej strony. Teraz krok w prawo i w górę. Tym razem użyj komputera do hakowania pułapki po lewo.

Zrób krok w górę, użyj kamuflażu i pójdź w górę. Ostatnie dwa kroki zrób w prawo.

deusexgo14

Na skróty: prawo, prawo, dół, dół, lewo, hakowanie pułapki pierwszej od lewej, prawo, góra, hakowanie wieżyczki, góra, góra, lewo, góra, dół, prawo, dół, dół, dół, lewo, hakowanie pułapki z prawej strony, prawo, góra, hakowanie pułapki z lewej strony, góra, kamuflaż, góra, prawo, dół.

Reklama

Powiązane materiały

Szachy podbijają Twitcha

Klasyczna gra cieszy się dużą popularnością.

Twórcy Among Us podają powody przedłużających się aktualizacji

Przyczyną, między innymi, olbrzymi sukces produkcji.

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami