Nowe informacje na temat fabuły i uzbrojenia w Resident Evil 7

Szczegóły ujawnia ESRB.

Organizacja ESRB, zajmująca się przydzielaniem grom wideo kategorii wiekowych, opublikowała opis gry Resident Evil 7. Wpis został już usunięty ze strony, ale jeden z użytkowników Twittera zdążył wykonać zrzut ekranu.

Ujawnione informacje nie są szczegółowe, ale ostrzegamy przed drobnymi spoilerami.

Historia w Resident Evil 7 opowie o niejakim Ethanie, który uda się na poszukiwania zaginionej żony do pewnej opuszczonej posiadłości. Nie wiadomo, czy akcja będzie rozgrywać się także poza willą.

Deweloperzy zaznaczyli już w przeszłości, że - w przeciwieństwie do wersji demonstracyjnej - gra zaoferuje element walki, a bohater skorzysta z różnych broni. Teraz poznaliśmy kilka elementów wyposażenia.

Ethan użyje w walce z potworami między innymi pistoletu, strzelby, ładunków wybuchowych, a nawet piły mechanicznej oraz miotacza ognia.

Jak można było przypuszczać, produkcja obfituje w brutalne sceny. ESRB opisuje kilka fragmentów, w których - przykładowo - noga pewnej postaci zostaje odrąbana łopatą.

Resident Evil 7 zmierza na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Premiera - 24 stycznia.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami