Deus Ex GO - Rozdział 1: Novak's Mansion

Zinfiltruj posiadłość Novaka.

Adam Jensen otrzymuje zadanie przeszukanie rezydencji tajemniczego Novaka, jednego z bogatych i wpływowych mieszkańców Warszawy.

Level 1: Silent Approach / Poziom 1

Adam przebija ogrodzenie i dostaje się na teren posiadłości Novaka. Następnie przejmujesz nad nim kontrolę. Przed tobą znajduje się dwóch strażników. Idź w prawo, następnie w górę. Dostrzeże cię strażnik z prawej strony. Czym prędzej pójdź w lewo i w górę.

Zaatakuj strażnika stojącego do ciebie tyłem, tuż po twojej prawicy. Następnie idź skrajnie na prawo. Gdy ostatni żołnierz wróci na swoje miejsce, skieruj się do dołu i obezwładnij go.

Teraz pójdź w dół, a potem krok na prawo by zakończyć misję.

deusexgo01

Na skróty: prawo, góra, góra, góra, prawo, prawo, prawo, prawo, dół, dół, dół, prawo.

Level 2: Getting Sidetracked / Poziom 2

Skieruj Adama w prawo, następnie w górę. Dostrzeże cię strażnik stojący z prawej strony, ale nie przejmuj się tym, tylko szybko skręć w lewo, wykonując ruch dwukrotnie. Na końcu linii skręć w prawo, a następnie dwukrotnie w prawo.

Ominąłeś strażnika. Skieruj się na dół, nieco na prawo, by stanąć w miejscu, w którym przed chwilą sterczał żołnierz. Następnie idź w prawo, a potem wykonaj dwukrotny ruch w górę by zakończyć etap.

deusexgo02

Na skróty: prawo, góra, lewo, lewo, góra, prawo, dół, prawo, prawo, góra, góra.

Level 3: Cloak and Dagger / Poziom 3

Idź w górę wchodząc w zielony znak trójkąta. Dzięki czemu uzyskałeś możliwość zastosowania kamuflażu.

Aby go użyć, wciśnij zielony znak trójkąta znajdujący się w górnym prawym rogu ekranu. Następnie zaznacz palcem Adama, by ten stał się niewidoczny.

Przejdź dwa pola w prawo. Teraz wyłączy się kamuflaż, co spowoduje to, że dostrzeże cię drugi strażnik. Idź w górę o jedno pole. Skręć w prawo i zejdź w dół. Potem w górę, w lewo. Ponownie w górę za plecami żołnierza i zakręć w lewo. Zrób dwa kroku w przód by zdobyć kolejny kamuflaż.

Zejdź pole niżej, dopiero teraz uruchom kamuflaż. Skręć w prawo i zaatakuj żołnierza. Pójdź na prawo by zakończyć misję.

deusexgo03

Na skróty: góra, kamuflaż, prawo, prawo, góra, prawo, dół, góra, lewo, góra, lewo, góra, góra, dół, kamuflaż, prawo, góra, prawo.

Level 4: Eyes on Target / Poziom 4

Zrób krok w prawo, potem w górę. Gdy dostrzeże cię przeciwnik, mimo wszystko pójdź w jego stronę o jeden ruch na planszy. Teraz zawróć i dojdź do pozycji startowej. Żołnierz po chwili również zacznie zawracać.

Ponownie idź w prawo, potem w górę. Teraz dwukrotnie w lewo by podnieść kamuflaż (zielony trójkąt). Ale nie uruchamiaj go teraz! Będzie potrzebny za chwilę.

Wykonaj podwójny ruch w prawo, potem w górę. Ujrzy cię kolejny żołdak. Pójdź do góry, następnie w prawo i ponownie w lewo. Teraz po raz kolejny idź w prawo. Stoisz nad żołnierzem, który wrócił na swoje początkowe miejsce.

Uruchom kamuflaż i pójdź w dół i lekko na prawo, do punktu kończącego misję.

deusexgo04

Na skróty: prawo, góra, dół, lewo, prawo, lewo, prawo, góra, lewo, lewo, prawo, prawo, góra, góra, prawo, lewo, prawo, kamuflaż, dół, dół, dół, prawo.

Level 5: Center of Attention / Poziom 5

Idź w prawo, potem w górę następnie znów w prawo. Dostrzeże cię żołnierz, więc ucieknij przed nim w dół po skosie. Zrób kolejny jeden krok po skosie w prawo. Żołnierz zacznie zawracać, a ty pójdź do góry w lewą stronę.

Gdy wrócisz do głównej poziomej linii, skieruj się w prawą stronę, a potem dwukrotnie do góry. Zrób krok w dół na prawo, potem wróć na lewo i ponownie zejdź na prawą stronę.

Zaatakuj żołnierza, zabijając go. Ostatnie dwa ruchy wykonaj w prawą stronę kończąc etap.

deusexgo05

Na skróty: prawo, góra, prawo, dół, dół, góra lewo skos, góra, prawo, góra, góra, dół prawo skos, góra, dół prawo skos, dół, prawo, góra.

Powrót do spisu treści: Deus Ex GO - poradnik i opis przejścia

Następnie: Deus Ex GO - Rozdział 2: Restricted Area

Level 6: Novak's Office / Poziom 6

Idź w górę, skręć w lewo i ponownie skieruj się do góry. Następnie zrób dwa kroki w górę, a potem dwa w prawą stronę aż dostrzeże cię przeciwnik. Zawróć, robiąc dwa kroki w lewo i dwa w dół.

Ponownie zawróć, robiąc dwa ruchy w górę i dwa w prawo. Adekwatnie do sytuacji sprzed chwili, zauważy cię przeciwnik. Ucieknij w lewo a potem wykonaj jeden krok w dół. Pod tobą znajdzie się inny żołnierz, ale nie atakuj go.

Wróć w górę, potem idź dwukrotnie w dół. Gdy będziesz miał po swojej stronie dwóch przeciwników, to zejdź na dół, omijając ich. Następnie wykonaj trzy ruchy w prawo i jeden do góry. Teraz pozostały ci już tylko dwa kroki do biurka Novaka.

deusexgo06

Na skróty: góra, lewo, góra, góra, góra, prawo, prawo, lewo, lewo, dół, dół, góra, góra, prawo, prawo, lewo, lewo, dół, góra, dół, dół, dół, prawo, prawo, prawo, góra, prawo, prawo.

Reklama

Powiązane materiały

Szachy podbijają Twitcha

Klasyczna gra cieszy się dużą popularnością.

Twórcy Among Us podają powody przedłużających się aktualizacji

Przyczyną, między innymi, olbrzymi sukces produkcji.

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami