Kooperacyjne Alienation otrzymało cotygodniowe wyzwania

Oraz kilka innych poprawek.

Kooperacyjna strzelanka Alienation ukazała się na PlayStation 4 pod koniec kwietnia tego roku, lecz twórcy ze studia Housemarque nie przestają rozwijać swojej produkcji.

Główną innowacją była, opublikowana w lipcu, opcja lokalnej rozgrywki na jednej konsoli, lecz także najnowsza aktualizacja wprowadza szereg interesujących usprawnień.

Największa nowość to cotygodniowe wyzwania, oferujące nietypowe misje do przejścia. Są także „kolekcjonerskie” pancerze do zebrania. Te posiadają różne mocne i słabe strony, jak szybsze odnawianie umiejętności, ale kosztem powolniejszego przeładowywania broni.

Do tego następny, wyższy poziom trudności (Legend), podniesiony maksymalny poziom Hero (o 25) i sześć nowych Trofeów do odblokowania.

1
Są też nowe malowania pancerza

Naprawiono też szereg błędów, jak wyrzucanie przedmiotów z ekwipunku podczas gry w lokalnej kooperacji - może je podnieść kolega z drużyny.

Listę nowości zamykają nowe, płatne DLC: broń przyboczna Devastator, ciężki karabin Collapser (po 6,25 zł za sztukę), możliwość rozpoczęcia zabawy na 15 poziomie (osobno dla każdej klasy, za 8,25 zł) czy nowe kolory pancerza (2 zł).

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Dead by Daylight - poradnik i najlepsze porady

Jak grać ocalałym i zabójcą, mechaniki, przedmioty, rozwój postaci.

Sony: do rozwijania deweloperskich talentów nie wystarczą pieniądze

Kluczowe jest zapewnienie wolności kreatywnej.

Battlefield 4 z nagłym wzrostem popularności

EA musiało zwiększyć pojemność serwerów.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami