Ujawniono ustawienia graficzne Gears of War 4 na PC

Będą mocno rozbudowane.

W trakcie zorganizowanej na Gamescomie prezentacji Gears of War 4 w wersji PC, twórcy gry pozwolili rzucić okiem na zakładkę z ustawieniami graficznymi. Okazuje się, że będą bardzo rozbudowane.

01

Francuski serwis HomeCinema-FR opublikował film z demonstracji, w którym można zobaczyć listę dostępnych opcji.

Zdecydujemy nie tylko o liczbie wyświetlanych klatek na sekundę (będzie można całkowicie znieść ograniczenie), ale także o jakości cieni i wygładzania krawędzi.

Ustawimy też szczegółowość tekstur - osobno dla modeli postaci, otoczenia, pojazdów, efektów oraz oświetlenia. Do tego rozdzielczość ekranu i ogólny poziom detali.

To nie wszystko - będzie można również aktywować funkcję, która pozwoli skorzystać z mocy wielordzeniowych procesorów.

Z ujawnionych kilka dni temu wymagań sprzętowych wynika, że do uruchomienia gry nie będzie potrzebny nadzwyczaj mocny komputer. Wystarczy konfiguracja z Intel Core i5-3470 oraz kartą graficzną GeForce 750 Ti.

Gears of War 4 zadebiutuje 11 listopada w ramach programu Xbox Play Anywhere - kupując cyfrową edycję wersji na Xbox One, otrzymamy też egzemplarz wydania PC.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami