Skyrim: Special Edition z polskim dubbingiem na PS4 i Xbox One

Fronczewski, Zborowski i inni.

Wygląda na to, że konsolowe wydania Skyrim: Special Edition na PlayStation 4 i Xbox One otrzymają pełną polską lokalizację, z dubbingiem znanym z podstawowego wydania PC z 2011 roku.

1
Polski dubbing - wizja grafika

Informacje o takiej treści podaje na przykład sklep Ultima.pl:

„Gra ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej (dubbing) z udziałem wielu znamienitych aktorów, jak Piotr Fronczewski, Krzysztof Kowalewski, Henryk Talar oraz Wiktor Zborowski” - czytamy w opisie.

Identycznie jest w sklepie Muve.pl, gdzie słowo „dubbing” umieszczono nawet w tytule produktu.

Oficjalny dystrybutor tytułu w Polsce - firma Cenega - nie zajął jeszcze stanowiska w tej sprawie, a powyższych doniesień nie chce komentować.

The Elder Scrolls 5: Skyrim Special Edition zawiera oryginalną grę oraz wszystkie dodatki, a także wsparcie dla modów na wszystkich platformach. Posiadacze Skyrima z rozszerzeniami na PC otrzymają nową wersję za darmo.

Zobacz: Remaster Skyrima: PS4, Xbox, PC, mody i wszystko, co wiemy

Bethesda nie potwierdziła jeszcze szczegółów na temat kwestii technicznych, ale Digital Foundry jest przekonane, że Skyrim Special Edition na PS4 i Xbox One zaoferuje pełne 1080p przy 30 klatkach na sekundę.

Premiera już 28 października.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami