Portal Gun - mod do Fallout 4

Broń z pomocą której przeniesiemy siebie, przedmioty lub postaci między portalami.  

Portal Gun zasłynął oczywiście dzięki grze Portal. Od czasu popularyzacji gry broń pojawia się we wszystkich tytułach obsługujących mody w mniej lub bardziej zmienionej formie. Przyszła więc pora na Fallout 4 i aż dziw bierze, że zajęło to tyle czasu. Portal Gun to idealna broń do wykorzystania w tak obszernej grze z wielkim światem.

Portal Gun znajdziemy w chłodni na poddaszu Choice Chops. Sklepu oferującego sprzedaż mięsa w Diamond City. Aby zdobyć broń musimy przedostać się przez dach budynku i otworzyć lodówkę, w której znajduje się przedmiot. Od momentu otrzymania nowego narzędzia zacznie się zabawa. Portalami będziemy mogli przenieść zarówno siebie jak i inne postaci oraz przedmioty - w tym rzucone granaty!

Broń posiada unikalny mechanizm działania zmiany portali. Dwa kolory - pomarańczowy i niebieski - symbolizują portal. Zmiany dokonujemy chowając broń i wyciągając ją ponownie lub uderzając kolbą karabinu. Mod oczywiście nie jest pozbawiony błędów, jednak nie wpływają znacznie na działanie gry i są związane głównie z zacięciami animacji, które po chwili przechodzą.

Jak działa mod?

Portal Gun, który zostaje dodany przez mod, pozwala nam na teleportowanie siebie, przeciwników oraz przedmiotów. Wykorzystywać go możemy do przenoszenia siebie w niedostępne miejsca, do zrzucania przeciwników z dachów budynków lub do rzucania granatów za winkiel. Zmiana koloru portalu przebiega przez „zdjęcie” i ponowne „założenie” broni w menu lub poprzez uderzenie kolbą.

Jak zainstalować moda?

Do instalacji będziemy potrzebowali Nexus Mod Managera. Po wejściu na stronę moda, przechodzimy do zakładki „FILES”, gdzie po wybraniu opcji „DOWNLOAD WITH MANAGER” uruchomi się menadżer zarządzania modami. Po pobraniu pliku pozostaje jedynie jego aktywacja.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Latarki taktyczne - mod do Fallout 4

Kolejny mod daje nam nową, różnorodną formę oświetlenia drogi naszej postaci. Latarki taktyczne, które przyświecać nam będą w różnych kolorach, zamontujemy w różnych slotach pancerza.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami