Overwatch - nowy film animowany opowiada o losach Bastiona

Robot na łonie natury.

Deweloperzy ze studia Blizzard opublikowali kolejny krótkometrażowy film animowany związany z sieciową strzelanką Overwatch. Produkcję poświęcono kolejnej postaci dostępnej w grze - zmiennokształtnego robota o imieniu Bastion.

W materiale poznajemy losy maszyny, która po ponad dziesięciu latach wybudza się z hibernacji. Okazuje się, że jest wielkim miłośnikiem przyrody, ale zaszyte oprogramowanie bojowe zaczyna sprawiać poważne problemy.

Animacja zatytułowana „Ostatni Bastion” jest już piątą przygotowaną przez autorów gry. Wcześniejsze koncentrowały się między innymi na takich postaciach, jak Soldier 76, Trupia Wdowa oraz braciach Hanzo i Genji. Wszystkie znaleźć można na oficjalnym polskim kanale w serwisie YouTube.

Overwatch to sieciowa strzelanka, która dostępna jest na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Gra cieszy się dużą popularnością - dotychczas przyciągnęła do siebie 15 milionów graczy.

Produkcja jest stale rozbudowywana o nowe elementy - kilka dni temu twórcy ujawnili, że we wrześniu udostępnią pierwszą popremierową lokację: umiejscowiony w Niemczech zamek Eichenwalde.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami