Zwiastun ReCore oferuje spojrzenie na podstawy rozgrywki

Premiera we wrześniu.

Gra akcji ReCore debiutuje już 13 września na Xbox One i PC z systemami Windows 10, lecz o samej grze wciąż wiadomo stosunkowo niewiele. Sytuację zmienić może najnowszy trailer produkcji.

1

Materiał wideo oferuje spojrzenie na bazowe założenia rozgrywki: widok zza pleców bohaterki i strzelanie do wrogo nastawionych robotów (z wyskakującymi sumami obrażeń!).

Jest też nacisk na eksplorację, w czym przeszkadzać może wyjątkowo mało udana animacja skoku. Nie brakuje za to platform i szyn, po których docieramy na nowe obszary.

Do tego potyczka z bossem oraz spojrzenie na naszego mechanicznego towarzysza, który dysponuje własnymi umiejętnościami i może wspomagać nas w walce.

Grę zapowiedziano na ubiegłorocznych targach E3. Nad tytułem pracuje Keiji Inafune - współtwórca Mega Mana - ale za główną cześć prac odpowiada studio Armature.

W produkcji wcielimy się w przebudzoną z krio-snu Joule Adams - bohaterkę, która zostaje odnaleziona przez wspomnianego robota, Macka. Najważniejszym motywem przewodnim tytułu będzie przetrwanie samotnej dziewczyny w niegościnnym środowisku.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Martin Robinson

Martin Robinson

Features and Reviews Editor

Martin is Eurogamer's features and reviews editor. He has a Gradius 2 arcade board and likes to play racing games with special boots and gloves on.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami