Nuka-World - ostatnie DLC do Fallout 4 ukaże się 30 sierpnia

Jest też trailer.

Ostatnie DLC do Fallout 4, zatytułowane Nuka-World, zadebiutuje 30 sierpnia na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

1

Akcja rozszerzenia toczy się na terenie postapokaliptycznego wesołego miasteczka, które „wesołość” zamieniło jednak na zarządzających miejscem bandytów.

Gracz odwiedzi różne strefy tematyczne: przygodę Safari, Dry Rock Gulch, Kiddie Kingdom dla dzieci, czy Galactic Zone w charakterystycznej, retrofuturystycznej stylistyce. W każdym z rejonów czekają inne atrakcje i wrogowie do pokonania.

Pewną ciekawostką jest także możliwość poprowadzenia własnego gangu bandytów, by wraz z „podopiecznymi” przejmować obozy osadników. Preston Garvey nie będzie zadowolony.

Do tego standardowy pakiet nowości: kolejne bronie, zadania, typy wrogów, miejsca do odkrycia oraz obiekty do wybudowania w naszych własnych miejscowościach.

Nuka-World to szósty dodatek z przepustki sezonowej do Fallout 4, obejmującej także Automatron (marzec), Wasteland Workshop (kwiecień), rozbudowane Far Harbor (maj), Contraptions Workshop (czerwiec) oraz Vault-Tec Workshop (lipiec).

Cały season pass kosztuje 50 euro (ok. 214 zł) na PC, ale samo Nuka-World można tez kupić osobno, za nie do końca chyba opłacalne 20 euro (ok. 86 zł).

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami