Roboty do ochrony osady - mod do Fallout 4

Możliwość zbudowania nowych maszyn, które ochronią naszych osadników.  

Wielokrotnie, kiedy przeszukujemy czyjeś opuszczone miejsce zamieszkania, natrafimy na roboty strzegące dobytku - nawet kiedy ten jest bezpański od dziesięcioleci. Nic dziwnego więc, że ktoś wpadł na pomysł, że sami też powinniśmy mieć możliwość zbudowania własnej, zautomatyzowanej linii obrony osad. Od teraz więc będziemy mogli budować własne roboty.

Możliwość budowania robota-pomocnika wprowadzona została w oficjalnym DLC Automatron, ale dzięki modyfikacji nawet bez dodatku zbudujemy różne maszyny z występujących w grze elementów, w sposób podobny do tworzenia budynków w osadzie.Protectrony, Pan Wyrwiflak, Assaultron, Sentry Boty a nawet - po jednej misji - syntki, to tylko przykłady maszyn, których część będzie miała nawet dodatkowy wpływ na osadę.

Protectron strażak, Pan Złota rączka czy Protectron-Niania zwiększą szczęście osadników. Protectron Buddy zapewni żywność i wodę, a protectrony złomujące zadziałają jak stacja pozyskiwania złomu. Jedyne co musimy zrobić to odnaleźć w odpowiedniej kategorii warsztatu możliwość wybudowania obrony. Kategorią odpowiadającą za budowanie robotów jest ta sama kategoria, która odpowiada za budowanie wieżyczek strażniczych. Warto też podkreślić, że zbudowanego w podobny sposób robota, możemy zabrać ze sobą na pustkowia, aby nas chronił.

Jak działa mod?

Roboty budujemy na podobny sposób, jak stawiamy budynki. Utworzone maszyny ochronne mają różne właściwości i statystyki, a kiedy zostaną zabrane przez gracza w podróż, wykonują rozkazy, podnoszą przedmioty i zachowują się jak kompani.

Jak zainstalować moda?

Instalacja to prosta kwestia odwiedzenia strony moda. W zakładce „FILES” znajdziemy plik, który z wykorzystaniem NEXUS MOD MANAGERA, pobierzemy klikając na „DOWNLOAD WITH MANAGER”. Pobrany w menadżerze plik aktywujemy.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Powiększenie obszaru i wysokości osad - mod do Fallout 4

Świat to za mało. Kolejny mod pozwala nam budować dalej i wyżej nasze osady na pustkowiach Bostonu. Wiele terytoriów zostało poszerzonych, a ograniczenie wysokości zostało praktycznie zniesione.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami