Logiczna gra mobilna Deus Ex GO zadebiutuje 18 sierpnia

Android oraz iOS.

Oczekiwanie na debiut Deus Ex: Rozłam Ludzkości umili logiczna gra mobilna Deus Ex GO, debiutująca 18 sierpnia na urządzeniach mobilnych napędzanych systemami iOS oraz Android.

1

Wzorem głównych odsłon futurystycznej serii, zabawa kładzie nacisk na ciche działania: Jensen skorzysta ze swoich wszczepów, nie obejdzie się również bez hakowania urządzeń.

„Deus Ex GO to turowa gra logiczna, umieszczona w stylizowanej interpretacji uniwersum Deus Ex. Jako agent Adam Jensen będziesz hackował, walczył i używał wszczepów do rozwiązania najtrudniejszych zagadek w cyklu GO” - czytamy na oficjalnej stronie.

Square Enix za sprawą serii GO odniosło spory sukces. Zaczęło się od udanego Hitman GO, a później swoją logiczną grę „towarzyszącą” dostało także Rise of the Tomb Raider - Lara Croft GO. Pierwsza produkcja ukazała się również na PC.

Tytuł zadziała na telefonach i tabletach. Założenia za każdym razem są takie same: plansze podzielone są na określone ścieżki, po których porusza się postać - ale także przeciwnicy.

Nowością względem poprzednich części cyklu GO będzie edytor poziomów. Narzędzie pozwoli na tworzenie własnych etapów, które następnie udostępnimy znajomym.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami