Nowy gameplay z trybu multiplayer w Gears of War 4

DeeBees w akcji.

Przedstawiciele redakcji IGN opublikowali materiał wideo przedstawiający fragmenty rozgrywki z Gears of War 4. Możemy przyjrzeć się potyczkom w trybie multiplayer.

Film pozwala przekonać się jak będzie wyglądało sterowanie robotem DeeBee - to nowa wroga frakcja w nowej odsłonie serii. Metalowe jednostki znajdą się też w rozgrywce sieciowej.

Można też dostrzec zauważalną poprawę jakości oprawy graficznej. Na niedociągnięcia na tym polu narzekali uczestnicy testów beta na początku roku.

Warto zaznaczyć, że powyższy materiał pochodzi z wersji na Xbox One. Gears of War 4 zadebiutuje 11 października - także na komputerach z Windows 10.

Akcja najnowszej odsłony cyklu toczy się po wydarzeniach z trylogii od Epic Games. Gracze wcielają się w syna słynnego Marcusa Feniksa. Bohater musi zmierzyć się z siłami kosmitów zwanych Swarm, a także wspomnianych wcześniej robotów DeeBees.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami