Zamknięta beta karcianki Gwint rozpocznie się 25 października

Testy opóźnione.

Testy gry Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana rozpoczną się 25 października, a nie - jak planowano wcześniej - we wrześniu. Deweloperzy chcą poświęcić więcej czasu na dopracowanie produkcji.

„Wiemy, że pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Chcemy się upewnić, że wszystko jest odpowiednio przygotowane, zanim zaczniemy” - zapewniają twórcy w informacji prasowej.

Zobacz: Gwint beta - wszystko, co warto wiedzieć

„Zaoferowanie wam dobrej gry jest bardziej istotne niż trzymanie się terminów” - podkreśla CD Projekt RED. Do testów można zapisać się na oficjalnej stronie.

Karciany Gwint to gra Free to Play, która trafi na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Tytuł pozwoli zmierzyć się z innymi użytkownikami, ale zaoferuje też rozbudowane kampanie fabularne.

Każda z opowieści otrzyma własnych bohaterów i głosy aktorów, z wydarzeniami przedstawianymi za pośrednictwem ręcznie rysowanych plansz, w dwóch wymiarach. W prezentowanych na targach wycinku można było zobaczyć na przykład Geralta, szukającego nowych kart do talii.

Jedna kampania ma wystarczyć nawet na dziesięć godzin zabawy, choć twórcy nadal zapewniają, że „głównym daniem” będą potyczki sieciowe z innymi graczami z całego świata.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami