Polska strzelanka Superhot otrzyma własną grę karcianą

Na Kickstarterze w grudniu.

Eksperymentalna strzelanka Superhot od polskiego studia o tej samej nazwie otrzyma własną grę karcianą.

1

Główną mechaniką produkcji jest fakt, że czas płynie jedynie, gdy gracz się porusza. Takie założenie może wydawać się średnio atrakcyjne dla karcianki, ale wydawnictwo Board and Dice z Wrocławia zaangażowało doświadczonego projektanta - Manuela Correię - w celu przygotowania adaptacji.

„Pocisk mija cię o milimetry. Z wszystkich stron nadlatują kolejne. Wszędzie są uzbrojone, czerwone figury. Bierzesz oddech. Oceniasz dostępne opcje. Zagrywasz kartę” - czytamy na oficjalnej stronie w dramatycznym opisie.

„Rozważ swoje zagranie. Nie śpiesz się. Czas płynie tylko, jeśli wykonujesz ruch.”

Więcej informacji na temat tego, w jaki sposób Board and Dice planuje zatrzymać czas w naszych domach poznamy w grudniu tego toku, gdy rozpocznie się kampania na Kickstarterze na rzecz karcianki.

Strzelanka Superhot ukazała się w lutym tego roku na PC (Windows i Mac), a konwersję na Xbox One wydano w maju.

Cel gry jest prosty. Musimy wyeliminować wszystkich napotykanych jegomościów, przy okazji omijając pociski i ciosy bronią białą. Przeciwnicy zrobieni są ze szkła, wystarczy więc, że trafimy w dowolną część ciała, by rozsypali się na kawałki.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami