Odświeżone Rapture w zwiastunie BioShock: The Collection

Podwodne miasto.

Zestaw BioShock: The Collection trafi na PC, PlayStation 4 i Xbox One już w przyszłym miesiącu, więc twórcy zaoferowali krótkie spojrzenie na odświeżaną oprawę graficzną.

1

Deweloperzy opublikowali jednak materiał w maksymalnej jakości 720p30, kiedy to główną „atrakcją” przygotowywanych remasterów jest rozdzielczość 1080p, w 60 klatkach na sekundę.

Zobacz: BioShock 1 - Poradnik, Solucja

Pomijając to małe niedopatrzenie, otrzymujemy spojrzenie na podwodne Rapture, czyli miejsce akcji dwóch pierwszych odsłon serii.

Za odświeżenie popularnego cyklu odpowiada studio Blind Squirrel Games, szykujące między innymi tekstury w wyższej rozdzielczości.

Polską datę premiery kompletu ustalono na 16 września.

Kolekcja obejmuje pierwszą odsłonę serii BioShock (z komentarzem Kena Levine, dodatkowym poziomem i wyzwaniami), a także BioShock 2 (bez trybu multiplayer, ale z dwoma dodatkami) oraz BioShock Infinite (z wszystkimi DLC).

Warto dodać, że BioShock Infinite na PC nie doczeka się żadnych zmian, ponieważ „spełnia standardy konsol obecnej generacji i działa płynnie na maksymalnych ustawieniach”.

Co więcej, remastery BioShock 1 i 2 trafią za darmo dla posiadaczy tych gier na Steamie.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami