Kilka minut rozgrywki z Gears of War 4

Jest i staruszek Marcus Fenix.

Serwis IGN opublikował kilka minut rozgrywki z Gears of War 4, oferując między innymi spojrzenie na nową rasę przeciwników - DeeBee.

1

Wrogowie ci wyglądają na dużo bardziej zaawansowanych technologicznie od standardowych locustów. To głównie roboty, dysponujące nowoczesną bronią czy wsparciem z powietrza.

Jest też pomrukujący Marcus Fenix, czyli ojciec nowego głównego bohatera. Akcja w ogrodzie pozwala również spojrzeć na kilka nowych broni oraz - niespodzianka - chowanie się za osłonami.

Postacie przedzierają się przez posiadłość weterana serii, rujnując ogródek oraz pomidory w pobliskiej szklarni, a także przestawiając meble w zaskakująco ogromnej stodole.

Rozgrywka prezentuje się dość monotonnie, ale imponuje oprawa graficzna w 1080p i 60 klatkach na sekundę, co sugeruje, że oglądamy raczej wersję PC.

Gears of War 4 ukaże się 11 października na Xbox One oraz na PC z systemami operacyjnymi Windows 10.

Akcja toczy się 25 lat po wydarzeniach z Gears of War 3. Gracze wcielą się w JD Feniksa - syna Marcusa Feniksa, protagonisty poprzednich części serii.

Będzie też można pokierować dwójką innych postaci - kobietą Kaitz Diaz oraz byłym żołnierzem formacji COG, Delmontem „Delem” Walkerem.

Reklama

Skocz do komentarzy (10)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (10)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami