Overwatch otrzyma olimpijskie skórki i dodatki - raport

Tracer na bieżni, D.Va na rowerze.

Wiele wskazuje na to, że sieciowa strzelanka Overwatch otrzyma sporo treści związanych z Olimpiadą, startującą w tym tygodniu w Brazylii.

Specjalne skrzynki wydają się obejmować skórki dla co najmniej trzech postaci, a także wzory malowania, kwestie dialogowe i pozy, a być może nawet mapę i tryb.

Jeden z użytkowników serwisu Twitch - „LacedUpLaura” - otworzył specjalny pakunek od Blizzarda, a resztę detali zebrali spostrzegawczy fani, zgromadzeni na forum NeoGAF.

Widoczne skórki to Zarya w wersji ciężarowca, Smuga w stroju na bieżnię oraz piłkarski ubiór dla Lucio, reprezentującego oczywiście Brazylię.

skins
Ciężarowa Zarya

Specjalne spreye - malowania - obejmują Mei grającą w ping-ponga, koszykarza Winstona, McRee na koniu, Reapera na BMX-ie czy Żołnierza 76, relaksującego się podczas partyjki golfa.

sprays2
Torbjorn i piłka wodna?
sprays
D. Va na rowerze

Najgorętsze spekulacje wywołuje właśnie Lucio. Jego piłkarska forma ma sugerować rychłą premierę nowego trybu rozgrywki oraz mapy, przypominającej właśnie futbolowy stadion.

map
Prawie jak Rocket League

Ceremonia otwierająca Letnie Igrzyska Olimpijskie 2016 w Rio de Janeiro odbędzie się jutro, 5 sierpnia. Trwają już zmagania kobiet w piłkę nożną.

Blizzard nie potwierdził jeszcze oficjalnie, że wprowadzi opisywaną powyżej zawartość do swojej strzelanki, choć prawdę możemy poznać już wkrótce - gra ostatnio aktualizowana jest właśnie we wtorki.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami