Jake Gyllenhaal i Jessica Chastain zagrają w adaptacji The Division

Film oficjalnie zapowiedziany.

Przedstawiciele Ubisoft Motion Pictures oficjalnie zapowiedzieli dziś film The Division. Nieoficjalne informacje na temat projektu pojawiły się już w czerwcu.

Potwierdzono, że w głównych rolach wystąpią Jake Gyllenhaal i Jessica Chastain.

Amerykański aktor znany jest najlepiej z ról w „Tajemnicy Brokeback Mountain”, „Jarhead” i „Wolny strzelec”. Wcześniej współpracował z Ubisoftem przy okazji produkcji filmu „Książę Persji: Piaski czasu”.

Chastain wystąpiła między innymi w „Interstellar” czy „Wróg numer jeden”.

Szczegóły na temat filmu pozostają nieznane. Według niepotwierdzonych doniesień, kinowa adaptacja The Division ma pod względem fabuły wiernie odwzorować grę wideo.

Opowieść skoncentruje się na tajnym oddziale wojskowym, szukającym lekarstwa na chorobę, która spustoszyła Manhattan i uczyniła z tej dzielnicy pustkowie.

Nie ujawniono jeszcze daty premiery filmu.

Ubisoft wraz z współpracującymi wytwórniami kończy właśnie prace nad swoją najbardziej ambitną adaptacją, czyli nad filmem „Assassin's Creed”, z premierą w grudniu tego roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami