Horror Outlast 2 opóźniony do przyszłego roku

Przygody kamerzysty.

Horror Outlast 2 z widokiem w perspektywie pierwszej osoby miał ukazać się jesienią, lecz plany zmieniono. Nowa data premiery to pierwszy kwartał przyszłego roku.

1

„Naszą misją, jako studia niezależnego, jest dostarczenie najlepszych, najbardziej przerażających wrażeń” - wyjaśnia studio Red Barrels na Facebooku.

„Dlatego właśnie spędzimy nieco więcej czasu na pracach, by upewnić się, że nasza wizja dla Outlast 2 nie jest w żaden sposób narażona i otrzymujecie najlepsze możliwe wrażenia.”

„Nie jest to rodzaj wiadomości, jakie chcemy przekazywać, ale pozostajemy w pełni zaangażowani w budowany świat oraz naszą społeczność. Nie możemy z czystym sumieniem wydać grę, której limity nie zostały gruntownie przetestowane” - dodaje przedstawiciel studia.

„Dziękujemy za zrozumienie. Obiecujemy, że Outlast 2 was przerazi.”

Platformy docelowa dla Outlast 2 to PC, PlayStation 4 i Xbox One. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

Fabuła Outlast opowiada o przygodach kamerzysty, Blake'a Langermanna. Ten ma dość dużego pecha: ma wypadek samochodowy, a jego żona zostaje porwana.

W pierwszej odsłonie zwiedzaliśmy opuszczony szpital psychiatryczny, lecz sequel skupia się na przerażającej sekcie, gdzieś na pustyni w Arizonie.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Resident Evil 8 zbyt wymagający dla PS4 i Xbox One?

Capcom nie chce ograniczać eksploracji.

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami