Video: Papierowy hack'n'slash - gramy w Book of Demons

Spojrzenie na wczesną wersję gry od polskiego studia Thing Trunk.

Polska produkcja Book of Demons jest już dostępna na Steamie w dziale Early Access. Postanowiliśmy przyjrzeć się tej inspirowanej gatunkiem hack'n'slash grze.

Wcielamy się w bohatera, którego celem jest zwalczanie zła. Piekielne pomioty zalęgły się w podziemiach pod katedrą, przemierzamy więc kolejne poziomy, kierując się coraz niżej.

Rozgrywka nie jest szczególnie rozbudowana i skomplikowana. Wystarczy najechać kursorem na przeciwnika, by postać zaczęła go atakować mieczem - nawet z daleka.

Zdobywamy także karty, dzięki którym możemy używać czarów, magicznych zwojów lub mikstur. Poza tym, w grze nieobecny jest tradycyjny system lootu.

Po ukończeniu każdego poziomu możemy wrócić do miasta, by ulepszyć przedmioty. Przed rozpoczęciem kolejnego etapu możemy samodzielnie ustalić jego długość, a co za tym idzie - możliwe do zdobycia nagrody.

Book of Demons to pierwsza z kilku gier, które złożą się na kolekcję Return 2 Games. Wszystkie produkcje z tego zestawu mają nawiązywać do różnych klasyków z PC.

Nie wiadomo jeszcze kiedy ukaże się pełna wersja produkcji. Będzie dostępna nie tylko na PC, ale także na konsoli Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami