Szorty Wspólnoty - mod do Fallout 4

Nowy strój dla bohaterek przemierzających pustkowia Wspólnoty.  

Upał i żar z nieba zalewają świat Fallouta. Nic dziwnego więc, że każdy szuka sposobu na ochłodę. Jedni kryją się w zimnym metrze, a drudzy zdejmują kolejne warstwy ubrań za nic mając sobie oparzenia radiacyjne. Pora więc nadać naszej bohaterce odpowiedniego szyku, ubierając ją w lekki strój letni, odsłaniający atuty świetnie zachowanego w Krypcie ciała.

Szorty Wspólnoty to mod dodający do kolekcji ubrań szesnaście możliwych do stworzenia kompletów krótkiego stroju. Szorty uszyć możemy wykorzystując stacje chemiczne, a każdy ciuch wymaga kleju, skóry i pięciu tkanin. Dodatkowo nowe ubrania możemy uzupełnić o splot balistyczny i podszewkę, a po ubraniu zyskamy 25 odporności na obrażenia i trucizny oraz 2 punkty charyzmy.

Dodane stroje jednak nie nadają się dla każdego. Grając męskim bohaterem niestety nie będziemy mogli przebrać się za modną nastolatkę. Szkoda - jednak rygorystyczne ograniczenia modeli nie pozwalają nam na takie postępowanie. Mod posiada także swój odpowiednik dla BodySlide, programu umożliwiającego modyfikowanie modelu postaci. Link znajduje się w dalszej części opisu.

Jak działa mod?

Mod dodaje 16 par szortów, które mogą być noszone przez naszą bohaterkę. Stroje posiadają bonusy związane z pancerzem i mogą być produkowane w stacji chemicznej. Mod pozwala także na modyfikowanie stroju dodatkami z pancerzy w warsztacie płatnerskim.

Jak zainstalować moda?

Do instalacji przy się nam program Nexus Mod Manager. Po wejściu na stronę moda, należy przejść do zakładki „FILES”, w której znajdują się różne wersje moda. Jeżeli korzystamy z modu Bodyslide, należy wybrać opcję B. W przypadku normalnej instalacji wybieramy opcję A. Pobrany w menadżerze plik wystarczy aktywować.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Papierosy, cygara i fajki - mod do Fallout 4

Na następnej stronie znajdziemy mod, który dodaje do gry akcesoria związane z paleniem tytoniu. Papierosy, fajki, cygara i inne - bardziej wymyślne - gadżety towarzyszyć nam będą w wędrówce.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami