Wydawca nie wcisnął przycisku - This is the Police opóźnione na Steamie

O tydzień.

Symulator skorumpowanego policjanta na progu emerytury - This Is the Police - miał ukazać się wczoraj, lecz premierę musiano opóźnić do przyszłego tygodnia.

1

Skąd taka nagła zmiana planów? Okazuje się, że wydawca - EuroVideo Medien - zapomniał wcisnąć kluczowy przycisk, potrzebny do publikacji na Steamie.

„Opóźnienie wynika z błędu popełnionego przez nas w EuroVideo. Podczas publikacji trzeba wcisnąć przycisk z opisem »Gotowe do ostatniej kontroli«” - czytamy w komunikacie.

„Steam następnie sprawdzi grę i upewni się, że jest zgodna ze standardami jakości. Zazwyczaj trwa to 2-5 dni i bez tego procesu nie można wydać tytułu.”

„Byliśmy odpowiedzialni za wciśnięcie tego przycisku i niestety minęło już okno, które pozwoliłoby zdążyć na premierę ustaloną na 28 lipca. Przepraszamy za pomyłkę” - dodaje wydawca.

Nowa daty premiery dla This Is the Police na Steamie to 2 sierpnia.

W sieci pojawiły się już pierwsze recenzje. Serwis Destructoid wystawił 4/10, narzekając na brak balansu i nudę. Killer Screen chciałby za to, by gra przekazała coś głębszego i nawiązała do ostatnich kontrowersji związanych z policją w Stanach Zjednoczonych.

2

Twórcy ze studia Weappy z Białorusi wystosowali nawet specjalne oświadczenie w tej sprawie. Zapewnili, że This Is the Police nie bazuje na prawdziwych wydarzeniach czy krajach.

„W naszym rozumieniu świat nie ma granic. Słowo »geopolityka« wywołuje u nas skryte obrzydzenie, a fizyczne i kulturalne ściany oraz bariery to powód do depresji” - napisano w komunikacie.

Wcielamy się w komisarza oddziału policji, służącego na tym stanowisku od wielu lat, wiernie i uczciwie wypełniając obowiązki. Pewnego dnia sytuacja nagle się zmienia, a burmistrz Freeburg City daje nam 180 dni na opuszczenie biura.

Teraz nasza postać - Jack Boyd - musi wykorzystac ostatnie miesiące, by zrealizować ostatni cel: pozyskać 500 tysięcy dolarów na bezpieczną emeryturę. Gracze wybiorą sposób realizacji tego celu: współpraca z mafią, łapówki, a może sprzedaż skonfiskowanej broni?

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami