Wczesna wersja polskiego Book of Demons dostępna na Steamie

Papierowy hack'n'slash.

Deweloperzy z polskiego studia Thing Trunk poinformowali, że produkcja Book of Demons jest już dostępna w dziale Early Access na platformie Steam. Finalna wersja trafi także na Xbox One.

Gra przypomina w założeniach tytuły typu hack'n'slash. Sterujemy bohaterem obserwowanym od góry, przemierzamy lochy i walczymy z potworami, zbieramy skarby. Model rozgrywki jest jednak nieco uproszczony - postać porusza się częściowo automatycznie po wyznaczonej ścieżce.

Book of Demons wyróżnia się stylistyką. Otoczenie, bohater i przeciwnicy wyglądają jak modele z papieru. W systemie walki korzystamy z kart reprezentujących różne zdolności.

Interesującym dodatkiem jest możliwość ustalania długości misji. przed każdym etapem ustalamy, jak rozbudowany ma być dany poziom lochu. Im większy, tym lepsze nagrody.

Produkcja studia Thing Trunk to pierwsza z siedmiu gier, które wejdą w skład zestawu Return 2 Games. Wszystkie tytuły mają być inspirowane hitami „złotej ery grania na PC”.

Nieznana jest jeszcze data premiery pełnej wersji.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami