Polscy youtuberzy w Battlefield 1 - próbka nagrań głosów do trybu multi

„Psiakrew, dostał!”

Jak informowaliśmy w poniedziałek, trójka polskich youtuberów będzie odpowiedzialna za głosy kilku postaci w trybie wieloosobowym gry Battlefield 1. Decyzja wywołała pewne kontrowersje, a teraz Electronic Arts opublikowało próbki nagrań.

1
Psiakrew, zaraz dostanie

Materiał wideo zza kuli prac prezentuje Remigiusza „Rock” Maciaszka, Patryka „Rojo” Rojewskiego oraz Piotra „izak” Skowyrskiego w studiu, wykrzykujących przygotowane linie dialogowe, takie jak „Psiakrew, dostał!” czy też „Świetny strzał, po nim!”.

Wydawca udostępnił także zestaw plików do pobrania i sprawdzenia na własne „uszy”, jak wypadły polskie gwiazdy z serwisu YouTube.

Zobacz: Battlefield 1 - Poradnik, Solucja

„To surowe próbki (przed obróbką), więc w grze mogą brzmieć trochę inaczej. Dodatkowo, nie ma gwarancji że wszystkie udostępnione nagrania znajdą się w grze” - ostrzega przedstawiciel firmy.

Trio Rock, Rojo oraz Izak odpowiada za głosy 3 z 12 żołnierzy, których usłyszymy w trybie wieloosobowym. Za dubbing trybu dla pojedynczego gracza odpowiedzialna jest inna grupa aktorów.

„W tym przypadku również szykujemy parę niespodzianek w obsadzie, w postaci gwiazd dużego formatu” - zapewniał w poniedziałek Michał Hinc z Electronic Arts Polska.

Warto przypomnieć, że w przypadku wersji PC zakup w rodzimym sklepie oznacza ograniczenie do polskiej lub rosyjskiej wersji językowej - bez opcji włączenia angielskiego oryginału.

Battlefield 1 debiutuje 21 października na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (17)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami