Pokémon GO - lista wszystkich Pokémonów

Szczegółowe informacje na temat 251 stworków.

Pokémon GO pozwala spotkać i złapać 151 rodzajów stworków, a więc wszystkich przedstawicieli pierwszej generacji - znanych z gier Pokémon Red, Blue, Green oraz Yellow. Pora złapać Pokedex i zabrać się za kolekcjonowanie. W aktualizacji z lutego 2017 roku doszły również Pokemony 2 generacji, z regionu Johto.

W naszym zestawieniu znajdziecie podstawowe informacje na temat każdego stworka, mocne i silne strony różnych typów Pokemonów, krótkie opisy, ewolucje i liczbę cukierków niezbędną do transformacji. Odpowiednie dobieranie stworków przed walką jest istotne, dlatego taki zbiór informacji może okazać się przydatny.

Wymieniamy także możliwe ataki szybkie i mocne wszystkich stworków. Należy jednak pamiętać, że ciosy zawsze dobierane są losowo i nie mamy żadnego wpływu na to, jakimi atakami będzie dysponować Pokemon. Może się zdarzyć, że będziemy posiadać dwa identyczne stworki, ale dysponujące różnymi atakami. Ewolucja także wiąże się ze zmianą dwóch dostępnych ciosów na losowo dobrane z puli.

Powrót do spisu treści: Pokémon GO - poradnik i najlepsze wskazówki

Wszystkie Pokemony według typów:

Pokémon GO - wszystkie Pokémony typu Normal

Pokémon GO - wszystkie Pokémony typu Water

Pokémon GO - wszystkie Pokémony typu Grass

Pokémon GO - wszystkie Pokemony typu Ground i Dragon

Pokémon GO - wszystkie Pokemony typu Ice i Electric

Pokémon GO - wszystkie Pokemony typu Bug

Pokémon GO - wszystkie Pokemony typu Fire i Fairy

Pokémon GO - wszystkie Pokemony typu Poison

Pokémon GO - wszystkie Pokemony typu Ghost i Rock

Pokémon GO - wszystkie Pokemony typu Psychic i Fighting

Pokémon GO - Legendarne Pokemony, Mew, Mewtwo i Ditto

Pokémon GO - 2 generacja, Gold i Silver, jak je zdobyć

Warto pamiętać, że Pokémon GO będzie rozwijane przez deweloperów. Twórcy z pewnością dodadzą kolejne stworki do złapania. Wszystkich Pokémonów jest bowiem ponad 700 - na pewno mamy więc na co czekać. Nie wiadomo jednak, kiedy studio Niantic rozpocznie proces implementacji nowych jednostek.

Poznanie najważniejszych cech stworków to jedno. Pamiętajcie jednak,aby zapoznać się z naszym poradnikiem - znajdziecie w nim wiele ważnych informacji na temat rozwijania, trenowania i ewoluowania Pokemonów. Link do spisu treści znajduje się na górze tej strony.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami