Destiny otrzymało ostatnią aktualizację na PS3 i X360

Koniec generacji.

Sieciowa strzelanka Destiny otrzymała wczoraj aktualizację do wersji 2.3.1. Odpowiedzialne za produkcję studio Bungie odnotowało, że to ostatnia łatka dla wersji na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360.

1

W przyszłości posiadacze sprzętu poprzedniej generacji mogą liczyć już tylko na patche reperujące niespodziewane i krytyczne błędy - jeśli takie się pojawią.

Deweloperzy przygotowali aktualizację 2.3.1 głównie do wprowadzenia pewnych poprawek jeszcze przed premierą rozszerzenia Rise of Iron, zaplanowanego na 20 września.

Rozwiązano między innymi usterkę związaną ze zbyt niskimi obrażeniami zadawanymi przez bronie ze statystyką typu solar czy z błędnym obliczaniem bonusów za inteligencję.

Do tego usunięcie błędu z przedwczesnym kończeniem się wyzwań tygodniowych, brakiem nagród po niektórych misjach czy opóźnionym działaniem Postmastera. Pełna lista na oficjalnej stronie.

Jak już wiemy, rozszerzenie Rise of Iron trafi wyłącznie na PlayStation 4 i Xbox One. Akcja dodatku toczy się na Ziemi, a konkretnie za zawalonym murem na Kosmodromie, w lokacji o nazwie The Plaguelands.

Twórcy wyjaśniali, że z powodu ograniczeń sprzętowych, jedynym sposobem na wprowadzenie nowych treści na PS3 i X360 byłoby usunięcie części zawartości z bazowej gry, na co deweloperzy nie chcieli się zdecydować.

Od sierpnia tego roku poprzednie generacja sprzętu nie będzie też wspierana nowymi wydarzeniami, takimi jak Trials of Osiris i Iron Banner w trybie Crucible.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami