Polscy youtuberzy w obsadzie trybu wieloosobowego Battlefield 1

Rock, Rojo i Izak użyczą głosów. 

„Trio Rock, Rojo & Izak będzie odpowiedzialne za polski dubbing trybu wieloosobowego gry Battlefield 1” - podał ten drugi w serwisie Facebook.

Remigiusz „Rock” Maciaszek, Patryk „Rojo” Rojewski oraz Piotr „izak” Skowyrski to popularni głównie wśród młodszych odbiorców „youtuberzy”, mogący razem pochwalić się około 3,5 milionami subskrypcji w tym serwisie.

Ten ostatni znany jest przede wszystkim fanom Counter Strike: Global Offensive, a ostatnio zbierał także doświadczenia podczas komentowania meczów na Mistrzostwach Europy w piłce nożnej.

„Jesteśmy już po ostatecznych nagraniach, które w ocenie ekspertów wypadły świetnie. Bardzo nas to cieszy, bo daliśmy z siebie absolutnie wszystko” - zapewnia Rojo. „Maksymalne wczucie i emocjonalne zaangażowanie.”

„Do udziału przy nagraniach polskiej wersji językowej zaprosiliśmy popularnych twórców znanych z portalu YouTube, którzy jednocześnie są wielkimi fanami serii Battlefield” - dodaje Michał Hinc z Electronic Arts Polska, zapowiadając opublikowanie materiału wideo z próbką nagrań już wkrótce.

Zobacz: Battlefield 1 - Poradnik, Solucja

Jak dowiedzieliśmy się od przedstawiciela polskiego oddziału EA, trio Rock, Rojo oraz Izak odpowiada za głosy 3 z 12 żołnierzy, których usłyszymy w trybie wieloosobowym.

„Nagrywane frazy były już wcześniej przygotowane, więc niestety nie było tutaj pola do kreatywności, mimo to jestem przekonany, że ich udział w polskim dubbingu będzie stanowił dodatkowy »smaczek« dla wszystkich graczy” - wyjaśnia Hinc.

„Chciałbym jednocześnie poinformować, że za dubbing trybu dla pojedynczego gracza jest odpowiedzialna inna ekipa. W tym przypadku również szykujemy parę niespodzianek w obsadzie, w postaci gwiazd dużego formatu” - dodaje.

Warto przypomnieć, że w przypadku wersji PC zakup w rodzimym sklepie oznacza ograniczenie do polskiej lub rosyjskiej wersji językowej - bez opcji włączenia angielskiego oryginału.

Battlefield 1 debiutuje 21 października na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (26)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (26)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami