Ubisoft pod wrażeniem Pokémon GO

Firma pracuje nad grą wykorzystującą technologię AR.

Pokémon GO i przyjęcie gry przez odbiorców zaimponowało przedstawicielom Ubisoftu. Francuski wydawca ma już plany na własny produkt wykorzystujący technologię rozszerzonej rzeczywistości.

- Jesteśmy pod wielkim wrażeniem tego, co udało się osiągnąć Nintendo - powiedział prezes firmy, Yves Guillemot, podczas rozmowy z inwestorami, odpowiadając na pytanie związane z sukcesem gry studia Niantic.

Zobacz: Pokémon GO - poradnik i najlepsze wskazówki

Zapytany o szczegóły na temat gry stawiającej na technologię AR, Guillemot odpowiedział tylko, że produkcja „nie będzie do końca taka sama”, jak Pokémon GO.

Gra od Niantic Labs i The Pokémon Company zadebiutowała kilkanaście dni temu, jest także oficjalne dostępna w Polsce. Podstawą zabawy jest kolekcjonowanie stworków.

Jeszcze przed końcem roku - 23 listopada - na Nintendo 3DS zadebiutuje najnowsza odsłona tradycyjnej serii gier z kieszonkowymi potworami. Pokémon Moon i Sun pozwoli zwiedzać region Alola przypominający Hawaje.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami