Wydano czwarty akt przygodówki Kentucky Route Zero

Po dwóch latach.  

Nietypowa, surrealistyczna przygodówka Kentucky Route Zero od niezależnego studia Cardboard Computer w końcu doczekała się czwartego aktu.

1
Grę tworzy trójka deweloperów, co może tłumaczyć opóźnienia

Dziwna opowieść o dostawcy antyków i jego piesku, szukających mitycznej - i mistycznej - autostrady debiutowała w zamierzchłej przeszłości 2013 roku. Drugi odcinek wydano stosunkowo szybko, bo pięć miesięcy później - w maju.

Potem oczekiwanie znacznie się wydłużyło. Na trzeci epizod trzeba było czekać niecały rok, a czwarty - jak widać - dociera po następnych dwóch latach. W planach jest jeszcze piąta część. Kiedy? Nie wiadomo.

Deweloperzy sfinansowanej na Kickstarterze produkcji zapewniali jednak fanów, że czwarty odcinek nadal powstaje, a opóźnienie wynika ze znacznego powiększenia skali.

Stylowa seria zasłużyła przez ostatnia lata na sporo nagród, jak wyróżnienie za najlepszą narrację w Game Developers Choice Award w 2015 roku.

Kompletny cykl jest obecnie przeceniony o połowę na Steamie, gdzie kosztuje 11,49 euro (ok. 51 zł) - lub 50,39 złotych na GOG.com. Promocja trwa do 26 lipca.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami