Ubisoft spodziewa się sprzedaży Wildlands na poziomie R6: Siege

Firma chwali też Nintendo NX.

Ubisoft spodziewa się, że największym hitem obecnego roku fiskalnego będzie dla firmy gra Watch Dogs 2, która sprzeda się lepiej, niż Ghost Recon Wildlands.

1
Watch Dogs 2

- O Wildlands możemy powiedzieć, że tytuł został bardzo dobrze przyjęty przez media na E3 - przyznał dyrektor generalny Yves Guillemot podczas konferencji z inwestorami. - Pojawiło się sporo pozytywnych komentarzy. To nowa strzelanka w otwartym świecie i myślimy, że będzie kompletną rewolucją na rynku.

- Spodziewamy się, że będzie jedną z największych premier w roku fiskalnym. Ostatnio bardzo dobrze poradziliśmy sobie z The Division i spodziewamy się dużego debiutu w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Ghost Recon Wildlands zadebiutuje na początku marca na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Większym hitem ma być jednak Watch Dogs 2 - w połowie listopada.

- Jeśli spojrzeć na naszą linię wydawniczą, wyraźnie wierzymy, że Watch Dogs 2 to dla nas numer jeden w tym roku - dodał Alain Martinez, odpowiedzialny w Ubisofcie za finanse. - Powiedziałbym, Ze Ghost Recon będzie bliżej Rainbow Six Siege, więc niżej od Watch Dogs. Ale zabaczymy.

Guillemot poruszył także temat nadchodzącej konsoli Nintendo, z debiutem także zaplanowanym na marzec przyszłego roku (dzięki, VideoGamer).

- To, co widzimy w związku z NX wygląda bardzo dobrze - przyznał. - Sądzimy, że nowe urządzenie pomoże rozwinąć rynek, przyciągając do powrotu wielu mniej zaawansowanych graczy.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami