Rocket League - wspólna rozgrywka na Xbox One i PS4 już gotowa

Czeka na akceptację Sony.

Autorzy sieciowego przeboju Rocket League ujawnili, że ukończyli już prace nad opcją pozwalającą wspólnie grać posiadaczom Xbox One i PlayStation 4.

01

W rozmowie z serwisem IGN wiceprezes odpowiedzialnego za powstanie gry studia Psyonix - Jeremy Dunham - zdradził, że tryb jest już gotowy i mógłby zostać uruchomiony „w ciągu paru godzin”.

Deweloperzy nie otrzymali na razie jednak zezwolenia ze strony Sony. Menedżer przyznaje, że nie wie, kiedy koncern mógłby dać zielone światło.

- Sony jest na tyle dużą firma, że musi im zająć chwilę sprawdzenie, jakie przeszkody mogą się pojawić i jakiego rodzaju problemy mogą wystąpić - muszą wziąć pod uwagę tyle kwestii, o których nie chcę nawet spekulować - tłumaczy Dunham.

Dodaje jednocześnie, że twórcy codziennie wystosowują zapytanie do koncernu w tej sprawie.

Zobacz: Rocket League - poradnik i najlepsze porady

W marcu Microsoft ogłosił Cross-Network Play - projekt, w ramach którego posiadacze Xbox One mają zagrać w wybrane produkcje z posiadaczami PS4 i PC. Pierwszym ujawnionym tytułem, który ma korzystać z opcji międzyplatformowej rozgrywki, jest właśnie Rocket League.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami