Ana, nowa bohaterka w Overwatch, dostępna w wersji PC

Razem z poprawkami.

Pierwsza popremierowa postać w sieciowej strzelance Overwatch - Ana - jest już dostępna za darmo dla wszystkich zainteresowanych posiadaczy wersji PC.

1
Ana Amari

Ana Amari jest snajperem wsparcia, potrafiącym nie tylko ranić swoich przeciwników, ale i leczyć towarzyszy. Bohaterkę zapowiedziano na początku ubiegłego tygodnia.

Dodatkowo może uśpić oponentów (przerywając jednocześnie wyprowadzanie ataku typu ultimate) i tymczasowo zablokować ofiarom możliwość leczenia.

Postać debiutuje w ramach sporej łatki, wprowadzającej także ujawnione już zmiany w balansie rozgrywki. D.Va jest bardziej skuteczna - skrócono czas odnawiania matrycy obronnej, a wybuch mecha nastąpi po trzech sekundach. Bohaterka nie otrzyma też obrażeń od eksplozji pojazdu.

Zenyatta otrzymał dodatkowe punkty zdrowia - dysponuje pulą 50 HP. Porusza się też szybciej podczas korzystania z superzdolności, a jego pociski leczące i osłabiające mają większą prędkość.

Jest też szereg zmian w interfejsie czy sporo naprawionych błędów. Pełna lista zmian i nowości na oficjalnym forum dyskusyjnym.

Nie jest obecnie jasne, kiedy aktualizacja i nowa postać trafią na konsole PlayStation 4 i Xbox One, ale zapewne nie trzeba będzie czekać zbyt długo.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami