Capcom potwierdza Dead Rising i Dead Rising 2 na PC, PS4 i Xbox One

Oraz Off the Record.

Po wczorajszym ujawnieniu listy trofeów z Dead Rising na PS4, Capcom zdecydował się oficjalnie potwierdzić, że wyda Dead Rising, Dead Rising 2 oraz DR2: Off the Record na nowych platformach.

1
Dead Rising 2

Pierwsza odsłona serii trafi na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Co więcej, Dead Rising 2 oraz Dead Rising 2: Off the Record pojawią się także na PlayStation 4 i Xbox One. Te dwie pozycje wydano już na PC, więc kolejna konwersja nie jest potrzebna.

Nie podano obecnie żadnych innych szczegółów, takich jak daty premier czy detale na temat tego, czy tworzone konwersje zostaną w jakiś sposób rozbudowane lub ulepszone.

Dead Rising zadebiutowało w 2006 roku, wyłącznie na konsoli Xbox 360. Bohaterem jest Frank West - fotograf, który dostał się do objętego kwarantanną miasta, by poznać przyczyny blokady.

Dead Rising 2 zmieniło głównego bohatera na Chucka Greene'a, gdzieś w kasynie w fikcyjnym mieście Fortune City. Bierzemy udział w brutalnym turnieju, walcząc o lek dla córki.

Dead Rising 2: Off the Record to ponowne spojrzenie na drugą odsłonę serii, lecz tym razem gracze ponownie prowadzą Franka Westa.

Ten pojawi się przed końcem roku także w Dead Rising 4. To już całkiem nowy tytuł, ale także z nawiązaniami do przeszłości, czyli miasta Willamette z oryginalnej odsłony.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami