Call of Duty: Infinite Warfare otrzyma polski dubbing

Po raz pierwszy w serii.

Polski dystrybutor strzelanki Call of Duty: Infinite Warfare - firma cdp.pl - poinformował, że gra ukaże się w naszym kraju w wersji z polskim dubbingiem, po raz pierwszy w historii popularnego cyklu.

1
Główny bohater, a więc pewnie Boberek

Gracze mogą liczyć na polskie głosy lub angielskie głosy z polskimi napisami na PlayStation 4 oraz Xbox One, oraz polskie lub angielskie głosy w edycji PC.

Do tego polonizacja Call of Duty: Modern Warfare Remastered, dostępnego w edycji Legacy Call of Duty: Infinite Warfare - tutaj postawiono już tylko na przetłumaczone napisy.

- Nie możemy się doczekać, by zobaczyć, jak polscy fani przyjmą bardziej przyswajalne i wciągające doświadczenie z Call of Duty: Infinite Warfare - komentuje Michael Sportouch z Activision.

- Współpraca z Activision przyniosła w zeszłym roku kompletnie nową jakość dla polskiej branży. Teraz czas na kolejny krok - dodaje Michał Gembicki, szef cdp.pl.

Nie ujawniono jeszcze żadnych szczegółów na temat obsady aktorskiej.

Call of Duty: Infinite Warfare ukaże się 4 listopada, razem z Modern Warfare Remastered (ale tylko przy zakupie Infinite Warfare w droższej edycji Legacy).

Nowa odsłona stawia na dużo większą swobodę, z misjami pobocznymi i płynnymi przejściami między strzelaniem na powierzchniach planet oraz akcją w kosmosie, za sterami nowoczesnego myśliwca. Więcej szczegółów w naszej zapowiedzi.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (16)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami