Farming Simulator 17 - kobiety na traktory

Płeć piękna pojawi się w grze.

Twórcy Farming Simulator 17 ze studia Giants Software ujawnili, że w produkcji - po raz pierwszy w historii cyklu - znajdą się postacie kobiece.

01

Gracze będą mogli jednak nie tylko pokierować poczynaniami rolniczki - przedstawicielki płci pięknej zasilą również szeregi zatrudnianych w czasie zabawy pracowników.

Autorzy podkreślają, że kobiety otrzymają własne zestawy ciuchów, z pomocą których będzie można dostosować wygląd bohaterek do własnych preferencji.

Najnowsza część farmerskiej serii zaoferuje kolejne pojazdy marek Fendt, Massey Ferguson czy Challenger i Valtra. Łącznie licencji na swoje produkty udostępniło 60 firm, co przełoży się na 200 wiernie odwzorowanych maszyn rolniczych i przeróżnych przystawek.

Co więcej, modyfikacje do gry - popularne na PC - trafią w tej odsłonie również na konsole PlayStation 4 i Xbox One, wzorem Fallout 4.

Farming Simulator 17 zadebiutuje 25 października. Więcej informacji na temat produkcji zostanie ujawnionych na tegorocznych targach gamescom, które odbędą się w dniach 17-19 sierpnia.

02

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami