Pancerz Wspomagany z BioShocka - mod do Fallout 4

Inspirowany BioShockiem, nowy wygląd Pancerza Wspomaganego.  

Staromodny akwalung to strój wyglądający na połączenie kombinezonu do nurkowania i ciężkiego dzwonu zakładanego na głowę. W przeszłości, będąc szczytem technologii pozwalającym na długie zanurzenie pod wodą, został wyparty przez lżejsze opcje. Swoją masywnością jednak, strój staromodnego akwalungu, nadal wzbudza szacunek. Pora więc aby powrócił, w idealnie pasującej, masywnej roli Pancerza Wspomaganego.

Zainspirowany wyglądem Big Daddy'ego z gry BioShock, autor stworzył, niesłychanie pasujący do klimatu Fallouta wygląd Pancerza Wspomaganego. Składający się z kilku części strój odnajdziemy na pustkowiach, kierując się wskazówkami pozostawionymi przez autora w grze. Nowy Pancerz Wspomagany to 2 różne warianty hełmu wzorowanego na dwóch wizerunkach postaci z BioShocka. W warsztacie otrzymamy także możliwość pomalowania zbroi na, znany fanom gry, złoty kolor.

Przebiegający standardowo proces instalacji pozwoli nam w szybki sposób wskoczyć do gry, abyśmy odnaleźli i założyli nowy Pancerz Wspomagany. Gdzie go jednak szukać? Gdzie znajduje się mityczna zbroja gigantycznego nurka? Krążąca plotka opowiada o samotnym złomiarzu który odwiedził Diamond City. Opowiadał coś o kobiecie, która pojawiła się w błysku światła ale nikt mu nie wierzył. Zatrzymał się na miskę klusek i odszedł pozostawiając po sobie notatkę.

Jak działa mod?

Nowy Pancerz Wspomagany, wzorowany na Rosie z BioShocka, pozwoli nam na wygodniejsze przemieszczanie głębin. Zwiększa bowiem udźwig, prędkośc poruszania się i umożliwia oddychanie pod wodą. Wygląd zbroi zmienimy dzięki alternatywnej wersji hełmu oraz malunkowi złotego Big Daddyego. Jako smaczek mod dodaje także dwa elementy dekoracyjne, które ustawimy w naszych osadach.

Jak zainstalować moda?

Do instalacji wykorzystamy Nexus Mod Manager. Po wejściu na stronę moda, należy wejść w zakładkę „FILES”, a następnie wybrać „DOWNLOAD WITH MANAGER”. Wybrana opcja przeniesie nas do menadżera zarządzania plikami modów. Po aktywacji modu, zmiany zostaną wprowadzone do gry.

Pancerz odnajdziemy udając się do Diamond City gdzie w restauracji serwującej kluski odnajdziemy notatkę ze wskazówką.

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Crude Blowback - mod do Fallout 4

Kolejny mod to odzyskana z rysunków koncepcyjnych broń, której zabrakło w finalnej wersji gry. Mały karabinek z pewnością przypadnie do gustu wysokopoziomowym postaciom jak i nowicjuszom.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami